2018-03-12

Miss Pragi i córka komisarza Halskiego w „Take Me Out”

0

Poznaj kolejne uczestniczki randkowego show „Umów się ze mną”. A wśród nich także śpiewająca studentka socjologii z Winnicy. Oto kolejne trzy dziewczyny, które liczą na miłosne podboje. Czy w programie Piotra „Gumy” Gumulca znajdą drugą połowę?

Daga, Lolita i Alexandra są z telewizją „za pan brat”, a do show zgłosiły się ponieważ są otwarte na nowe wyzwania. Co mówią o sobie?

- Tak, jestem nadaktywna i ciągle mnie gdzieś nosi. Kiedy miałam osiemnaście lat wzięłam udział w programie, w którym kojarzone są pary, więc teraz dla odmiany, chciałam wystąpić w czymś, gdzie moje reakcje nie będą reżyserowane - opowiada Daga. Czego oczekuje od „Umów się ze mną”? - Będę mogła być sobą i to ja będę mogła wybrać z kim chcę iść na randkę - dodaje dziewczyna, która zaliczyła... epizod w serialu kryminalnym. - Niby to był epizod, ale szukali mnie cały odcinek - śmieje się.

Daga na swoim koncie ma także imponujące osiągnięcia sportowe. - No tak, to prawda, że coś tam osiągnęłam. Może dlatego, że nie lubię siedzieć bezczynnie. Jestem między innymi Sportową Miss Pragi Północ, wice Miss Lata 2015 i… Miss Pośladków - wymienia. - Jeszcze mieszkając w Pruszkowie zakochałam się w teatrze, ale wybrałam sport zamiast aktorstwa. W gimnazjum, trenując przez cztery lata piłkę nożną, byłam bramkarką, ale piłkę zamieniłam na bieganie. Na trzysta i czterysta metrów - dodaje.

To jeszcze nie wszystko, czym może się pochwalić. - Zaczęłam też tańczyć hip-hop i dancehall. Kiedy nie mogłam biegać, bo uległam wypadkowi, po rehabilitacji poszłam na siłownię... - wskazuje. Daga występuje też w pokazach mody i teledyskach. Ma ich na koncie już aż 16! Zagrała między innymi u Taco Hemingwaya oraz główną rolę w najnowszym teledysku Calibra.

Lolita już dała się poznać w pierwszym odcinku „Take Me Out”. Studentka socjologii z Winnicy podpuściła prowadzącego, że nie umie śpiewać. Kiedy „Guma” poprosił, żeby zaprezentowała swoje „(nie)umiejętności” wokalne, ona pięknym wykonaniem rosyjskiej pieśni o miłości wprawiła w zdumienie nie tylko jego, ale i inne uczestniczki.

Występ w randkowym show to nie jest jej pierwsza przygoda z telewizją. Grała w serialach, śpiewająco zrobiła omlet z dzieciństwa w jednym z kulinarnych programów, a także… wzięła udział w castingach do „Idola”.

Kim jest Alexandra? - Tak, to ja, zaginiona córka komisarza Halskiego, odnaleziona po latach w randkowym show „Umów się ze mną” - mówi rozbawiona. - Prawdą jest też, że jako dziecko zostałam okrzyknięta dziecięcą gwiazdą - dodaje.

- Zagrałam w kilku produkcjach, ale nie zostałam aktorką, tylko prawnikiem. Kiedy poczułam, że w moim życiu robi się zbyt nudno, rzuciłam pracę w banku i wyjechałam do Brazylii. Teraz skupiam się na koncertach i marzy mi się nagranie płyty - dodaje Aleksandra, która gra na flecie.

Czy uczestniczki programu znajdą wymarzonego mężczyznę?

Oglądaj w IPLA.TV: „Umów się ze mną. Take Me Out” - odcinek 2

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil „Umów się ze mną. Take Me Out” na Instagramie - @umowsiezemna

Zobacz także:
Takie randki tylko w „Umów się ze mną. Take Me Out”
Oto kulisy randkowego show Polsatu. Zobacz zdjęcia!
Poznaj dziewczyny z pierwszego odcinka „Umów się ze mną”
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym programie Polsatu
To będzie hit! Zobacz fragment nowego show Polsatu
Piotr Gumulec: Randki na wesoło? Tak! W Polsacie!

Komentarze
© Polsat 2018