2018-02-26

Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”

Kto z kim będzie rywalizował o Kryształową Kulę wiosną 2018 roku? Poznaj uczestników „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, którzy od piątku 2 marca będą walczyć o prestiżową nagrodę na antenie Polsatu. Ekskluzywną sesję zdjęciową wykonał Krzysztof Opaliński.

W ósmej edycji show jury oraz widzowie będą podziwiać i oceniać następujące gwiazdy:

Dziennikarkę Beatę Tadlę, która z lokalnego radia trafiła do wielkich mediów i ogólnopolskiej telewizji. Dziś jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych postaci mediów newsowych w Polsce. Autorka kilku książek i laureatka plebiscytu na Mistrza Mowy Polskiej. Przez zawiłości tanecznego parkietu przeprowadzi ją Jan Kliment.

Dziennikarza, podróżnika i autora książek o tej tematyce, Jarosława Kreta. To jeden z najbardziej znanych prezenterów pogody w Polsce, choć został nim przez przypadek. Jego pasją są podróże, które dokumentował w licznych reportażach oraz książkach. W świat tańca zabierze go nowa twarz w show, Lenka Klimentova.

Wokalistę Antka Smykiewicza uznawanego za jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia w Polsce. Jego debiutancki singiel „Pomimo burz” znalazł się wśród najgłośniejszych hitów 2016 roku, szybko zdobywając status diamentowej płyty z prawie 40 milionami wyświetleń na YouTubie. Jego partnerką będzie Agnieszka Kaczorowska.

Królową Snapchata, blogerkę i youtuberkę Angelikę Muchę - prawdziwe zjawisko mediów społecznościowych, w których znana jest jako LittleMooonster96. Oprócz popularnego Snapchata prowadzi konto na Instagramie (w 2017 r. zdobyła tytuł „Instagrama Roku”), gdzie śledzi ją milion dwieście tysięcy osób. Ma także własny kanał na YouTube z blisko 750 tys. subskrybentów i fanpage na Facebooku z ponad 200 tys. polubień. Jej tanecznym partnerem będzie Rafał Maserak.

Aktorkę Wiktorię Gąsiewską, która w wieku 18 lat ma już tak bogatą filmografię, że mogłaby obdzielić nią kilku starszych kolegów. Jej brawurowy debiut w „Jasminum” Jana Jakuba Kolskiego zapoczątkował lawinę ról zarówno na ekranie, jak i w dubbingu. Od dwóch lat gra postać Oliwki w „Barwach szczęścia”, jednak widzowie znają ją przede wszystkim z roli Agaty w serialu Rodzinka.pl. Jej parterem na parkiecie będzie nowy tancerz w show, Oskar Dziedzic.

Architekt i projektantkę wnętrz Martynę Kupczyk. To spod jej ręki wychodzą projekty domów i mieszkań w programie „Nasz nowy dom”, w którym wraz z całą ekipą niesie pomoc potrzebującym. To ona nadzoruje pracę ekipy budowlanej, dbając, by każdy szczegół projektu był zrealizowany, a remontowane wnętrza miały ciepły i przytulny charakter. Na parkiecie towarzyszył jej będzie Żora Korolyov.

Rapera, wokalistę i zawodnika MMA Pawła Mikołajuwa „Popka”. Muzyk z burzliwą przeszłością dwa lata temu wrócił do Polski i odmienił swoje życie. Z troską zajmuje się swoją kilkuletnią córką Julią, udziela się charytatywnie, walczy w MMA, zobaczymy go w drugim sezonie serialu „W rytmie serca”, a teraz zatańczy też w najbardziej prestiżowym programie rozrywkowym świata. Na Instragramie ogłosił, że ma zamiar go wygrać. Jego partnerką będzie Janja Lesar.

Trenerkę personalną i instruktorkę fitness, Katarzynę Dziurską. Byłą cheerleaderkę, która z zespołem Cheerleaders Gdynia wystąpiła trzykrotnie w trakcie spotkań w lidze NBA. Od kilku lat jest sportowcem i trenerem aktywnym w mediach społecznościowych, gdzie wyświetlenia jej profilu sięgają czterech milionów odsłon. Od 2015 roku Katarzyna Dziurska jest także zawodniczką sportów sylwetkowych, w których odnosi znaczące sukcesy. Na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” będzie jej towarzyszył Tomasz Barański.

Aktora Dariusza Wieteskę, który zarówno na ekranie, jak i w życiu może pochwalić się bogatym zestawem umiejętności: gra na gitarze, jeździ na motocyklu, nie boi się scen akcji, np. walki wręcz, a do tego świetnie pływa. Widzowie pokochali go szczególnie za rolę ratownika medycznego Piotra Strzeleckiego w serialu „Na sygnale”. Jego taneczną przewodniczką będzie nowa tancerka w show Katarzyna Vu Manh.

Modelkę Renatę Kaczoruk. Przez kilka lat z powodzeniem poruszała się w międzynarodowym świecie mody, prezentując na zagranicznych wybiegach kreacje Celine, Jean Paul Gaultier, Giorgio Armani czy Yohji Yamamoto. Pojawiała się na okładkach francuskiego „Elle”. Była również twarzą kampanii Simple, a w 2009 roku zagrała w filmie „Miłość na wybiegu”. W programie Renata pojawi się u boku nowego tancerza, Michała Jeziorowskiego

Specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej i doktora nauk medycznych Krzysztofa Gojdzia. Przyjaciela gwiazd, który docenia i propaguje naturalne piękno. Jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej branży, a jego kariera rozwinęła się błyskawicznie zarówno w USA, jak i w Polsce. Na parkiecie towarzyszyć mu będzie Walerija Żurawlewa.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od piątku 2 marca o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jaka jest nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami”?
Oto ona! Ola Jordan - nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami”
Renata Kaczoruk: Ten program to dla mnie prezent
Martyna Kupczyk projektuje i buduje taneczną formę
Kasia Dziurska: To nie jest tak, że rozniosę konkurencję...
„Chcę pokazać nowego Popka. Ja nie gryzę!”
Dlaczego zdecydowali się na udział w „Tańcu z Gwiazdami”?
Jarosław Kret zatańczy razem z Lenką Klimentovą
Beata Tadla i… Jan Kliment w „Tańcu z Gwiazdami”?
Antek Smykiewicz z Agnieszką Kaczorowską po wygraną?
Krzysztof Gojdź: Będę tańczył dla potrzebujących