2018-01-16

Kacper Kuszewski podekscytowany nową rolą

0

I wcale nie chodzi o film, serial czy sztukę. Został… jurorem! Kacper Kuszewski będzie od dziewiątej edycji oceniał uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktor chętnie dzieli się swoją radością.

Zwycięzca poprzedniej edycji będzie miał okazję sprawdzić, jak to jest pracować po drugiej stronie. Do czego będzie przywiązywał największą wagę? Czy będzie faworyzował znajomych, jak choćby Andrzeja Młynarczyka, z którym występował w „M jak miłość”? I jak wkomponuje się w skład jury, w którym zasiądą obok niego Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski?

- Tym razem wcielę się w bardzo trudną postać, a mianowicie w postać jurora. Ogromnie się z tego powodu cieszę, jestem podekscytowany i mam niedużą tremę. Ale jestem przekonany, że będziemy się świetnie bawić i oglądać wspólnie fenomenalne występy. Już nie mogę się tego doczekać - powiedział aktor w krótkim nagraniu z wakacji w ciepłych krajach, na które pozwolił sobie przed powrotem do pracy.

- Mam świadomość z jak ogromnymi trudnościami muszą się mierzyć uczestnicy, doświadczyłem tego na własnej skórze. Będę więc umiał docenić wiele detali. Wiem, że często coś, co na scenie wydaje się nie sprawiać wykonawcy żadnego wysiłku, kosztuje najwięcej pracy. Z drugiej strony właśnie dlatego, że to wszystko wiem, przyznawanie uczestnikom niskich ocen będzie dla mnie torturą. W tym programie każdy występ zasługuje na dziesiątkę! - dodał zwycięzca ostatniej edycji.

A nowa, 9. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na wiosnę w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Iza Miko w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kacper Kuszewski jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oto zwycięzca ósmej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Wyjątkowy duet w finale „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Piosenka o mojej Warszawie” przepustką do finału

Komentarze