2018-01-04

Kacper Kuszewski jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Zwycięzca poprzedniej edycji programu będzie oceniał nowych uczestników. Aktor zastąpi w jury Bartka Kasprzykowskiego, który postanowił poświęcać więcej czasu karierze scenicznej.

Kuszewski wygrał ostatnią, ósmą edycję muzycznego show Polsatu. Aktor radził sobie wyśmienicie. Jego brawurowy występ w roli Marii Callas przeszedł do annałów polskiej wersji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Dla mnie ważniejsze od roli, którą zagram, jest to z jakimi ludźmi przyjdzie mi pracować - przemawiał zwycięzca podczas finałowego odcinka. - Uwielbiam pracować z ludźmi, którzy robią wszystko z pasją. I takich tutaj spotykam - dodał triumfator.

W dziewiątej odsłonie produkcji poza Kacprem Kuszewskim uczestników oceniać będą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski. Natomiast zasiadający dotychczas w jury aktor Bartek Kasprzykowski w większej mierze odda się pracy zawodowej. Decyzja o opuszczeniu sędziowskiego grona „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie była jednak dla niego prosta. - To nie jest łatwa decyzja, kiedy się rezygnuje z tak wyjątkowego programu - przyznał w jednej z rozmów.

A jak na rolę sędziego zapatruje się Kacper Kuszewski? - Myślę, że ocenianie w tym programie jest bardzo trudne. Miałem wiele szacunku dla naszych jurorów. Rozumiem też, jak niewdzięczne zadanie mają do wykonania, więc myślę, że jeśli miałbym się znaleźć na ich miejscu,  to jeszcze wyraźniej poczułbym, jak to jest trudne - stwierdził w jednym z wywiadów. Trzeba było tylko trochę cierpliwości, by okazało się, że wkrótce będzie miał okazję przekonać się o tym na własnej skórze.

Zobacz także:
Oto zwycięzca ósmej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Wyjątkowy duet w finale „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Piosenka o mojej Warszawie” przepustką do finału

Komentarze