2017-12-12

Co wydarzy się w ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami”?

0

Walka o Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych już wiosną! Rywalizacja w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” znów będzie wywoływać ogromne emocje. Przypominamy najważniejsze postaci poprzednich siedmiu edycji bijącego rekordy popularności programu.

Z punktu widzenia 25-letniej stacji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to jej historia najnowsza. Show pojawił się na antenie Telewizji POLSAT w marcu 2014 roku. W pierwszych tygodniach od ogłoszenia tej informacji nie brakowało spekulacji na temat składu jury. Ostatecznie utworzyli je Beata Tyszkiewicz, Ivona Pavlovic, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski, którzy oceniali uczestników wszystkich siedmiu edycji programu.

W pierwszej wystąpili m.in. Antek Królikowski, Rafał Brzozowski, Jacek Rozenek, Piotr Gruszka, Natalia Siwiec i Karolina Szostak. To właśnie wtedy narodziła się miłość Klaudii Halejcio i Tomka Barańskiego, a na pamiętnym podium znaleźli się: gwiazda nastolatek Dawid Kwiatkowski, popularna aktorka Joanna Moro i ulubienica Polek - aktorka Aneta Zając, która ostatecznie jako pierwsza sięgnęła w Polsacie po Kryształową Kulę.

W drugiej edycji po raz pierwszy pojawiła się Agnieszka Kaczorowska - w parze z Rafałem Maślakiem. Jasiek Mela rozbrajał widzów, przełamując swoje bariery i słabości, a show najlepszym umiejętnie kradł Michał Koterski. I chociaż z programem szybko pożegnały się młode gwiazdki, Marta Wierzbicka i Honorata Skarbek, to w finale koniec końców znalazły się same kobiety: Marcelina Zawadzka, Ania Wyszkoni i Agnieszka Sienkiewicz.

W kolejnych edycjach także nie brakowało gorących nazwisk. Taneczne talenty objawiali m.in. Ewa Kasprzyk, Tatiana Okupnik, Cleo, Łukasz Kadziewicz, Andrzej Krzywy, Kasia Stankiewicz, Julia Wróblewska, Adam Zdrójkowski, Misheel Jargalsaikhan czy Mariola Bojarska-Ferenc. To właśnie w Polsacie po zaciętej walce do samego końca program wygrała (czwarta edycja) Ewelina Lisowska, która… wcześniej z niego odpadła! Natomiast do finału siódmej edycji dotarła Miss Świata Osób Niesłyszących 2016, Iwona Cichosz, która głosami widzów przegrała jedynie ze znakomicie tańczącą Natalią Szroeder.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsacie to także miłości Joanny Opozdy i Kamila Kuroczko czy zwyciężczyni piątej edycji Anny Karczmarczyk. A także droga do sławy dla takich tancerzy jak Stefano Terrazzino, Tomasz Barański, Jan Kliment czy wspomniana już Agnieszka Kaczorowska.

Kto zaskarbi sobie sympatię widzów w 21. już polskiej, a ósmej pokazywanej w Telewizji POLSAT edycji show? Czy narodzą się nowe gwiazdy? Czy będą pary, które poczują do siebie miętę poza parkietem? Czy ktoś zaskoczy czymś więcej niż talent taneczny? Przekonamy się już na wiosnę.

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami” wiosną wraca do Polsatu
Oto zwycięzcy 20. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Kto triumfował w historii „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze