2017-09-03

Maciej Kuśmierz: Moje życie to pasmo wyzwań

0

Uczestnik programu „Wyspa przetrwania" o pobycie na Fidżi i miłości do muzyki. Maciej Kuśmierz opowiedział POLSAT.PL jak dawał sobie radę bez jedzenia i jak zaczęła się jego przygoda z disco polo. Czy czuje się gwiazdą?

Jest jednym z uczestników programu, wybranym spośród 10 tysięcy chętnych, którzy zgłosili się na casting. Wspólnie ze szczęśliwcami wyjechał na bezludną wyspę archipelagu Fidżi, gdzie zdany był tylko na siebie i swój instynkt przetrwania. Codziennie musiał zmagać się z wymagającymi konkurencjami, sprawdzającymi siłę, wytrwałość i spryt. Jak wspomina pobyt na wyspie? - W życiu musiałem zmierzyć się już z wieloma wyzwaniami, ale udział w programie „Wyspa przetrwania" zdecydowanie był jednym z najtrudniejszych - opowiada POLSAT.PL.

Kto jest kim w programie „Wyspa przetrwania”

- Każdy dzień na Fidżi stawał się istną walką o przeżycie. Sprawę utrudniał głód i spowodowane nim osłabienie fizyczne. Było naprawdę ciężko - mówi Maciej „Maczo” Kuśmierz. Wokalista podkreśla, że sytuację pogarszał fakt, że na wyspę nie można było zabrać właściwie żadnych przedmiotów. Najpotrzebniejsza odzież musiała zmieścić się do malutkiego plecaka. - Nie mogliśmy wziąć nawet noża, absolutnie nic, co mogłoby ułatwić nam na przykład rozpalenie ognia albo przygotowanie potraw - tłumaczy uczestnik nowego przygodowego programu Polsatu.

 

😎 #maczo #maciejkuśmierz #polishboy #warsawboy #polskichlopak #disco #discopolo #wyspaprzetrwania #polsat #survivor #survivors

Post udostępniony przez MACZO - Maciej Kuśmierz (@maczo_official)

Maciej Kuśmierz przyznaje, że w trudnych momentach pomagała mu muzyka. - Na szczęście trafiłem na dość muzyczną grupę, więc wspólnie podśpiewywaliśmy i dodawaliśmy sobie otuchy - podkreśla. Sposób na pokrzepienie nie jest przypadkowy, bo „Maczo” muzyką zajmuje się zawodowo. - Moja przygoda z disco polo zaczęła się rok temu. To właśnie wtedy powstała moja pierwsza piosenka „Tak szalona miłość”, która wygrała ogólnopolski konkurs muzyczny Vivus Star. Od tamtej pory wszystko nabrało dużego tempa. Niedawno nagrałem kolejny utwór „Świnka”, który mam nadzieję spotka się z równie ciepłym przyjęciem, co poprzedni - mówi. Sukces kolejnych utworów wydaje się być murowany, bo palce w powstanie teledysku maczał sam Marek Gwiazdowski z zespołu MIG.

Bohater pierwszej edycji „Wyspy przetrwania” podkreśla, że mimo pasma sukcesów i zainteresowania mediów nie czuje się gwiazdą. - Do gwiazdy jeszcze mi daleko. Jestem dopiero na początku swojej drogi disco polo i wiem, że muszę skupić się na ciężkiej pracy. Co z tego wyniknie? Zobaczymy - dodaje.

Mona Mon

Wyspa przetrwania” od 8 września w każdy piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Wyspa przetrwania”: W tym raju rozegra się walka
„Nie mają czym rozpalić ognia, nie mają co jeść”
Damian Michałowski: „Wyspa przetrwania" to krew, pot i łzy
„Wyspa przetrwania” to komary, węże, szczury i upał
Najcenniejsze na „Wyspie przetrwania” są…?
Mamy zdjęcia prowadzącego z „Wyspy przetrwania”
„Wyspa przetrwania” - co czeka widzów Polsatu?

Komentarze