2017-07-17

Karolina Artymowicz nagrywa płytę

Finalistka programu „Idol” jest w trakcie pracy nad nowym materiałem. Piosenkarka oprócz wakacji pod znakiem koncertów każdą wolną chwilę poświęca na tworzenie utworów na swój pierwszy autorski krążek.

Karolina Artymowicz, osiemnastolatka z Charbowa, stała się ulubienicą nie tylko jury programu „Idol”, ale również publiczności. Eteryczna i urocza, w muzycznym show Polsatu była o krok od zwycięstwa, ostatecznie jednak zajęła drugie miejsce. Nie przeszkodziło jej to jednak w osiągnięciu celu, bo udział w programie okazał się przepustką do kariery. Artymowicz wydała niedawno singiel „Dalej”, który do tej pory zanotował prawie pół miliona odtworzeń. To jednak dopiero początek.

 

Dzień dobry! ☀

Post udostępniony przez Karolina Artymowicz (@karolinaartymowicz)

W wywiadzie dla telewizji IPLA.TV Karolina zdradziła, że intensywnie pracuje nad pierwszą płytą. - Obecnie pracuję wraz z Marcinem Borsem nad nowym materiałem. Szykuje się coś naprawdę fajnego. Na pewno napiszę wszystkie teksty, chciałabym być również autorką muzyki. To będzie coś w rodzaju mojej osobistej spowiedzi - mówi młoda gwiazda. Artystka dodaje, że wciąż szuka inspiracji. - Inspiruje mnie tak naprawdę wszystko... ludzie, których spotykam, ale też przyroda. Teksty piszę na ogół nad jeziorem, które jest oddalone o 10 kilometrów od mojego domu. To jednocześnie miejsce odpoczynku i pracy - tłumaczy.

Artystka zdradza, że na płycie najprawdopodobniej pojawi się w duecie z Maciejem Rembikowskim, wokalistą zespołu Create. - Przyjaźnimy się bardzo długo i wiele mu zawdzięczam. To dzięki niemu jestem tu, gdzie jestem. To Maciej namówił mnie na udział w „Idolu”, a z drugiej strony po prostu bardzo dobrze mi się z nim śpiewa. Byłoby to pewnego rodzaju podziękowanie za wszystko co dla mnie zrobił - mówi piosenkarka.

Na razie nie wiadomo dokładnie kiedy ukaże się płyta. - Wiem, że ludzie na nią czekają i chciałabym, żeby powstała jak najszybciej. Ale  chcę ją dopracować i dopiąć wszystko na ostatni guzik, więc termin wydania będzie musiał być wypośrodkowany - dodaje Karolina.

Mona Mon

Oglądaj w IPLA.TV:
Co słychać u Karoliny Artymowicz? SŁOWA do MUZYKI - Karolina Artymowicz Zobacz także:
U Karoliny Artymowicz wszystko „płynie”
Droga Mariusza Dyby do zwycięstwa w „Idolu”
Jakie są muzyczne inspiracje Natalii Szroeder?
Droga od „Idola” do podwójnej platynowej płyty