2017-04-24

Sensacja! Mariusz Dyba nauczył się śpiewać z…

0

Uczestnik „Idola” przyznał się, że swój wokal szlifował w nietypowy sposób. Jak zareagowali na to jurorzy? Co o tym sądzą Wojtek Łuszczykiewicz oraz Janusz Panasewicz i czy ich zdaniem w ogóle można nauczyć się śpiewać taką metodą?

Mariusz Dyba zebrał w programie wiele pochwał. Pani Ela powiedziała nawet, że głowa jej pęka od jego talentu. W odcinkach na żywo spisał się jednak trochę gorzej i usłyszał kilka cierpkich słów. - Dla mnie było więcej żaru w orkiestrze niż w tobie - oceniła jego występ najbardziej znana specjalistka od emisji głosu w Polsce. Mimo wszystko Mariusz wciąż jest w elitarnym gronie i zachowuje szanse na wygraną. Tymczasem finalista „Idola” uchylił rąbka tajemnicy o swoim talencie i zdradził, że śpiewania uczył się z… książek!

- Przyznam, że o czymś takim nie słyszałem - skomentował Janusz Panasewicz. - Dla mnie to jest sensacyjne! Kompletnie nie wiedziałem, że tak też można… Okazuje się, że niezbadane są sposoby, jak dojść do wyznaczonego celu - dodał wokalista Lady Pank.

Wojtek Łuszczykiewicz zapytał zdziwiony. - Z książek? Zaimponował mi! Jaka tu korelacja nastąpiła generalnie i gdzie nastąpiło odbicie? Czy to były książki z zapisem nutowym, albo biografie znanych piosenkarzy z tekstami, czy to był na przykład „Janko Muzykant”? - zastanawiał się wokalista grupy Video.

- Nie, to nie był „Janko Muzykant” - zaśmiał się Mariusz Dyba. - Jeśli już, to raczej „Mały książę”. Z tej książki wyniosłem chyba najwięcej. Scena zawsze budzi we mnie dzieciaka, który ciągle siedzi we mnie w środku i który przez te lata wcale się nie zmienił. Reszta niech zostanie tajemnicą - dodał.

Idol” w każdą środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
W „Idolu” została już tylko szóstka uczestników
Granie na ulicy? Co na to jurorzy „Idola”?
Zaczęło się eliminowanie finalistów „Idola”
Wojtek Łuszczykiewicz ulubionym jurorem „Idola”
Kto wystąpi w finałowych odcinkach „Idola”?
Oto najlepsza ósemka „Idola”! Poznaj ich bliżej
Piąty odcinek „Idola” zakończył etap castingów
W czwartym odcinku „Idola” odkryliśmy...
Ilu było „kosmitów” w trzecim odcinku „Idola”?
Kto zachwycił jurorów w drugim odcinku „Idola”?
Co wydarzyło się w pierwszym odcinku „Idola”?

Komentarze
© Polsat 2020