2017-04-20

Internetowe wyzwanie dwóch przyjaciółek

0

- To blog dla kobiet i o kobietach - mówi o projekcie Magdalena Stużyńska-Brauer. Anka z „Przyjaciółek” wraz ze swoją szkolną przyjaciółką Anną Hernik-Solarską otworzyły stronę nieboniebo.pl. - Ja i moja prywatna przyjaciółka startujemy z blogiem. O tym wszystkim, co dla pań jest ważne i cenne - dodała aktorka.

- Będziemy dzielić się swoimi przemyśleniami, wrażliwością. Także sprawdzonymi poradami - mówi popularna aktorka. Jakie tematy będą poruszane w internetowym dzienniku? Okazuje się, że pełne spektrum zagadnień.

- Wpisy skierujemy do kobiet na podobnym etapie życia i przemyśleń. Czyli tak 35-45 lat. Ale jestem przekonana, że młodsze i starsze czytelniczki znajdą tam coś dla siebie. Będziemy promować kulturę, spektakle, literaturę. Będziemy dzielić się tym co nam się wydaje atrakcyjne i wartościowe - powiedziała magazynowi „Party” Magdalena Stużyńska-Brauer.

Skąd wziął się pomysł na bloga? - My z Anią jesteśmy nieustająco na swoim forum. Pytamy nawzajem siebie jak coś załatwić, gdzie pójść... Jest mi to potrzebne i myślę, że innym dziewczynom też - zaznaczyła aktorka. - Uwielbiam kobiece blogi, sama śledzę i czytam, co zabiera mi dużo czasu. Nasz blog jest kierowany właśnie do kobiet i dla kobiet, bo to kobiety mają ogromną siłę i potencjał. Wierzę w kobiece wsparcie, solidarność i wzajemną inspirację - dodała serialowa Anka.

Magdalena Stużyńska-Brauer zaznacza, że rolą nieboniebo.pl, nie jest pouczanie kogokolwiek. - Dzielimy się doświadczeniem, nie wychodzimy z pozycji ekspertek. Chciałabym, aby blog był inspiracją i wzmocnieniem dla innych kobiet. Uważam, że potrafimy na siebie działać motywująco. Każda z autorek będzie publikować własne wpisy, ale czasem poprowadzimy ze sobą dialogi. Na pewne hasła reagujemy inaczej i to się będzie przeplatać - powiedziała aktorka.

Michał Pogodowski

Przyjaciółki” w każdy czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Wielkanocne tradycje u Anity Sokołowskiej
Kogo zagra Radosław Pazura w „Przyjaciółkach”?
„Przyjaciółki” uwielbiają robić zakupy. Jakie?
#NEWSKIOSK: Małgorzata Socha znów na salonach
Anita Sokołowska w podwójnej roli w Polsacie
100 powodów, żeby nadal kochać „Przyjaciółki”

Komentarze
© Polsat 2018