2017-04-12

Magdalena Lamparska nie dusi w sobie emocji

0

Jakie tajemnice zdradziła aktorka w programie „Demakijaż” Krzysztofa Ibisza? Prowadzący poruszył wiele ciekawych tematów. Kariera, uczucia, kłopoty zdrowotne, a także biznes oparty na… chomikach.

- Wyglądasz olśniewająco - powiedział na powitanie Magdaleny Lamparskiej prowadzący program Krzysztof Ibisz. Aktorka jest na fali. Nowe role, uznanie i ogólna sympatia sprawiają, że w programie „Demakijaż” prezentowała się wręcz kwitnąco.

Jednym z pierwszych wątków był naturalnie serial „Niania w wielkim mieście”, w którym wciela się w rolę Dany, opiekunki. - Pomagałam siostrze w wychowaniu córki i syna. Nie jest mi to obce. Bardzo lubię maluchy - powiedziała serialowa niania na pytanie o doświadczenia w zajmowaniu się dziećmi.

Magdalena Lamparska pochodzi ze Słupska. Jej rodzice to ludzie ścisłych umysłów. Mama jest matematyczką, a tata fizykiem kwantowym. Rodzice wpoili jej miłość do nauki i samodzielność. Pomogło jej to przetrwać przeciwności losu. Zadebiutowała w filmie „Jutro idziemy do kina”. Jej zniewalający uśmiech i uroda szybko zebrały rzesze oddanych fanów. Talent aktorki dostrzeżono także w Los Angeles. W poruszającym „Azylu”, czy wesołym „Bez paniki”, zagrała u boku wiodących gwiazd Hollywood. Jako mała dziewczynka chciała zostać lekarzem, jednak los zadecydował inaczej…

Teraz gra pierwsze skrzypce w serialu „Niania w wielkim mieście”. Żyje tu i teraz, a szczęścia nie szuka na czerwonych dywanach. Aktorstwo jest jej prawdziwą pasją. - Słyszałem, że swoje pierwsze pieniądze zarobiłaś na zwierzętach - stwierdził Krzysztof Ibisz - To prawda, prowadziłam w domu małą farmę chomików. Małe zwierzaki sprzedawałam do sklepów zoologicznych. To był mój wielki sukces. Za zarobione pieniądze kupiłam rower Wigry 3 - powiedziała Lamparska. - Finansowo byłam i jestem bardzo racjonalna - dodała.

- Nie sądziłam, że zostanę aktorką. Jednak w tym zawodzie jest tak, że to zawód wybiera ciebie - wskazała Lamparska. - W wieku lat dwudziestu, dzięki terapii ułożyłam sobie na nowo relację z bliskimi. Nie dusiłam już emocji w sobie. Aktorstwo daje pewien upust emocjonalny. Przyszło do mnie pytanie, kim jest Magda Lamparska jak nie gra? - wyznała aktorka.

Serialowa niania opowiedziała także o kulisach swojego wypadku samochodowego. Auto dachowało. W wyniku wydarzenia Magdalena Lamparska złamała kręgosłup. - Codziennie trenowałam na basenie, żeby odzyskać pełnię sprawności - powiedziała aktorka.

- Nie wierzę w karierę. Jeśli ktoś jedzie do USA z pragnieniem zdobycia Oscara, to być może nic nie osiągnie - oceniła aktorka, opowiadając w „Demakijażu” o swoich doświadczeniach za oceanem. - Karmię tam swojego ducha - dodała. - Nie powinno się rozliczać polskich aktorów z minut na ekranie amerykańskich filmów. Tam naprawdę ciężko się dostać - podkreśliła Magda Lamparska.

Teraz, gdy dużo się o niej mówi i pisze w mediach, ze szczególną wrażliwością reaguje na informacje o sobie. - Bardzo chronię swojej prywatności. Będę to robiła. Nie zajmuję się plotkami, które były, są i będą - odpowiedziała aktorka na pytanie o partnerów życiowych. - Jestem bardzo szczęśliwa - dodała tajemniczo.

Michał Pogodowski

Demakijaż” we wtorki o godz. 22:00 tylko w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Cleo: Zawsze onieśmielałam mężczyzn. Bali się...
Otylia Jędrzejczak o swoich wzlotach i upadkach
Kulisy amerykańskiego snu Katarzyny Wołejnio
Jakie sekrety skrywa Magdalena Cielecka?
Jessica Mercedes Kirschner nie boi się krytyki
Eva Rich: Marzenia się spełniają. Wystarczy chcieć

Komentarze