2017-02-24

Halinka Kiepska: Potrafimy bawić się w pracy

0

Marzena Kipiel-Sztuka zna tajemnicę sukcesu „Świata według Kiepskich”. Aktorka doskonale zdaje sobie sprawę, dlaczego od osiemnastu lat widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, żeby oglądać perypetie rodziny Kiepskich oraz ich sąsiadów.

- Gdybyśmy dobrze się nie bawili, to nie wytrzymalibyśmy ze sobą - podkreśla Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka. - Generalnie trafić w życiu na coś, co się kocha, to coś wspaniałego. Moi rodzice z pewnością cieszą się nie z tego, że jestem rozpoznawalna, czy że zarabiam pieniądze. Dla nich najważniejsze było zawsze to, że robię to, co kocham - dodaje.

Postać żony Ferdka Kiepskiego stała się już kultowa, a fani rozpoznają aktorkę w życiu prywatnym. Jak na to reaguje Marzena Kipiel-Sztuka? - Na co dzień odczuwam sympatię. Może kilka razy były jakieś nieprzyjemności, ale teraz nie warto o tym mówić. Nawet jak idę wyrzucić śmieci, to ludzie się ze mną witają i pytają co słychać - opowiada - Dla mnie jest to super! A jeszcze milej, gdy pamiętają moje imię i nazwisko, a nie tylko mojej postaci - dodaje.

Wiele się już w serialu wydarzyło, ale życie wciąż przynosi nowe pomysły do scenariusza. Bohaterowie „Świata według Kiepskich” nadal zaskakują. Od pierwszego odcinka aż do dziś. - Przez ten czas ubyło mi kilogramów, a przybyło zmarszczek - wspomina Marzena Kipiel-Sztuka, która może być dumna z efektów pracy na planie. - Dostaliśmy tyle nagród… No i publiczność, która zmienia się z wiekiem, ciągle jest przy nas - podkreśla aktorka.

Nie zanosi się na to, że popularność serialu kiedykolwiek zmaleje. Wręcz przeciwnie. Nowe fantastyczne odcinki już czekają na emisję. - Chciałabym powiedzieć widzom, że żyjemy dla nich i dzięki ich oglądalności - zaznaczyła Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z IPLA.TV. - Nasze poczucie humoru nie stygnie. Będzie się działo! - entuzjastycznie zachęca do kolejnej serii aktorka. Świetna zabawa i absurdalny humor gwarantowane! Ponownie zadbają o to także Andrzej Grabowski, Barbara Mularczyk-Potocka, Bartosz Żukowski, Ryszard Kotys, Renata Pałys i inni.

Maksymilian Jaworowski

Świat według Kiepskich” od 4 marca w każdą sobotę o godz. 19:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Nie żyje Bohdan Smoleń, znany aktor i kabareciarz
Ile z Basi jest w Marioli? 18 lat z „Kiepskimi”!
Żona Mariana Paździocha ma wiele twarzy
500 odcinków! Jubileusz „Świata według Kiepskich”

Komentarze
© Polsat 2020