2016-09-20

Michał Bryś napadnięty na ulicy!

Szef „Hell's Kitchen” przeżył chwile grozy. W ciągu dnia, na jednej z ulic, zaatakował go napastnik z nożem!

Do wydarzenia doszło na jednej z warszawskich ulic. Uzbrojony w nóż napastnik zaatakował Michała Brysia, nowego szefa kulinarnego show Polsatu „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”. Na szczęście Bryś bardzo szybko poradził sobie z napastnikiem. Jak mu się to udało?

Michał Bryś od dłuższego czasu trenuje krav magę i to dzięki tej sztuce walki udało mu zapobiec tragedii. Poza tym całe zdarzenie jedynie wyglądało na bardzo niebezpieczne. W rzeczywistości sytuacja była zaaranżowana na potrzeby wizytówki przybliżającej sylwetkę Michała Brysia.

Napastnikiem z nożem był instruktor krav magi - Jacek Walczak, z którym piekielny szef trenuje na co dzień. Trener Brysia jest jednym z najbardziej cenionych instruktorów w naszym kraju i ma na koncie m.in. seminaria dla żołnierzy z Legii Cudzoziemskiej oraz seminaria na terenie jednej z najbardziej znanych jednostek SPECNAZU - „Witjaz” w Rosji.

Co ciekawe, krav maga nie jest jedyną sztuką walki, której w swoim życiu uczył się Michał Bryś. Szef „Hell's Kitchen” trenował kiedyś także taekwondo i aikido. Na szczęście te umiejętności nie są mu potrzebne w piekielnej restauracji, w której tylko uczestnicy walczą o swoje być albo nie być w programie.

Hell’s Kitchen-Piekielna Kuchnia” we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Michał Bryś: Stres i presja, żeby być jeszcze lepszym
Szef „Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia” gra na perkusji!
Artysta kuchni podziwiany przez Markowską i Kowalską
Magia i gotowanie, czyli kulinarny tarot na ekranie
Katarzyna Skrzynecka cieszy się na jesień z Polsatem
Kulinarne emocje „TOP CHEF” w piłkarskim sosie
Znamy wszystkich uczestników „Hell’s Kitchen”