News
To była niezapomniana gala na 25-lecie Polsatu - Polsat.pl
Jubileusz uświetnili swoją obecnością znani, lubiani i podziwiani. Uroczysta gala w Teatrze Wielkim była dla gości okazją do wspomnień związanych ze stacją. Które programy najbardziej zapadły im w pamięć? Czego życzą Polsatowi na kolejne lata? O tym wszystkim powiedzieli specjalnie dla POLSAT.PL.
25 lat Polsatu: Gala z Teatru Wielkiego. Co to był za show! - Polsat.pl
11 grudnia odbył się jubileuszowy koncert pełen gwiazd i wspomnień. Telewizja POLSAT uczciła 25 lat na antenie w wyjątkowy sposób. Ten specjalny wieczór uświetniły gwiazdy filmu, telewizji i sportu, a multimedialne wydarzenie zostanie zapamiętane na długo. Serdecznie dziękujemy, że jesteście z nami!
Zygmunt Solorz: Dzieło mojego życia - Polsat.pl
Nikt lepiej nie przedstawi historii Telewizji POLSAT niż założyciel stacji. Jak Zygmunt Solorz wspomina początki Polsatu, który dzięki pasji i zaangażowaniu stał się dziełem jak z marzeń i snów? - Z tego przypadku wyszło coś wspaniałego - podkreśla twórca jednej z największych grup medialno-telekomunikacyjnych w Europie.
Wideo
O wydarzeniu
Telewizja POLSAT swoje 25-lecie świętować będzie w spektakularny sposób. 11 grudnia 2017 roku od godz. 20:00 na żywo zaprosimy naszych widzów na uroczystą galę do Teatru Wielkiego w Warszawie, gdzie odbędzie się wyjątkowy i niepowtarzalny spektakl multimedialny. To piękny czas dla wszystkich osób blisko związanych z Polsatem, twórców, artystów i przyjaciół oraz widzów i fanów stacji. Za nami już wiele, teraz mamy okazję do wspólnego celebrowania, a przed nami jeszcze więcej!
Galeria
QUIZ
Czy wiesz wszystko o Telewizji POLSAT?
Oto 25 pytań na jubileusz #25latpolsat!
start
Znajdź nas na facebooku
Komentarze