25 lat Polsatu

0

Telewizja POLSAT swoje 25-lecie świętować będzie w spektakularny sposób. 11 grudnia 2017 roku od godz. 20:00 na żywo zaprosimy naszych widzów na uroczystą galę do Teatru Wielkiego w Warszawie, gdzie odbędzie się wyjątkowy i niepowtarzalny spektakl multimedialny. To piękny czas dla wszystkich osób blisko związanych z Polsatem, twórców, artystów i przyjaciół oraz widzów i fanów stacji. Za nami już wiele, teraz mamy okazję do wspólnego celebrowania, a przed nami jeszcze więcej!

Podczas uroczystej gali transmitowanej z Teatru Wielkiego w Warszawie czeka nas dużo znakomitej muzyki w wykonaniu cenionych artystów oraz materiały wspomnieniowe, od których niejednemu z widzów zakręci się łza.

Ważnym elementem transmisji będą wyjątkowe efekty specjalne, jakich w żadnej polskiej telewizji nie widział dotąd nikt. Nic dziwnego, bo Polsat to niekwestionowany lider w realizacji spektakularnych koncertów, gal i festiwali. Stacja wykreowała wiele cenionych marek: Sopot TOPtrendy Festiwal, Sylwestrowa Moc Przebojów, Polsat SuperHit Festiwal, Disco pod Gwiazdami czy Roztańczony PGE Narodowy.

Z Telewizją POLSAT współpracują najpopularniejsi i utytułowani artyści, których oczywiście nie zabraknie podczas Gali 25-lecia. Na scenie pojawią się m.in. Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Markowski i Perfect, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Natalia Szroeder, Igor Herbut i LemON, Piotr i Wojciech Cugowscy, Paweł Kukiz i Jan Borysewicz, Bednarek, grupa Enej oraz „czterech tenorów”, których występ będzie dla widzów prawdziwą niespodzianką. O oprawę muzyczną wieczoru zadba Orkiestra Tomka Szymusia.

Komentarze
© Polsat 2020