2017-09-11

Świetny start jesiennych nowości Telewizji POLSAT

0

Polsat świetnie rozpoczął jesień, a nowości stacji były najchętniej oglądane wśród pozycji weekendu. Przygodowe reality-show „Wyspa przetrwania” w piątkowy wieczór był liderem oglądalności w grupie 16-49, notując 15,5% SHR. W niedzielnym prime-time serial „W rytmie serca” oglądało aż 2,4 miliona widzów. Po pierwszym tygodniu emisji jesiennych premier Polsat jest liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.

Piątek należał do „Wyspy przetrwania”. W grupie komercyjnej program nie miał sobie równych, a Polsat w trakcie jego nadawania był liderem rynku telewizyjnego osiągając 15,5% udziałów. Przygodowe reality-show oglądało średnio ponad 1,4 miliona widzów.

„Wyspa przetrwania”: Ruszyła walka o zwycięstwo!

Świetny start, mimo dużej konkurencji zanotowała serialowa nowość stacji - „W rytmie serca”. W niedzielę Polsat pokazał dwa premierowe odcinki, każdy z nich oglądało średnio ponad 2,4 mln widzów. Wysoka widownia przełożyła się również na świetne udziały. Polsat w trakcie nadawania serialu zanotował 15,2 % w grupie 16-49 i 16,1% w grupie 4+.

„W rytmie serca” zadebiutował 10 września!

Po pierwszym tygodniu emisji nowej ramówki Polsat jest bezkonkurencyjny. Stacja jest najchętniej oglądaną w obu grupach audytoryjnych. Wśród wszystkich badanych Polsat notuje udziały na poziomie 12,06% i wyprzedza kolejno: TVN - 9,69%, TVP1 - 8,77% i TVP2 - 8,54%. W grupie komercyjnej Polsat również jest najlepszy z udziałami 13,75% wobec: 12,3% - TVNu, 7,23% - TVP2 i 5,11% - TVP1.

* dane: Nielsen Audience Measurement

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 1: Na ratunek
„W rytmie serca” - odcinek 2: Kto tu kłamie?
Maria Dębska: Będzie zagadkowo i zaskakująco
„W rytmie serca”: Kogo gra Barbara Kurdej-Szatan?
Barbara Kurdej-Szatan świętuje 32. urodziny
Mamy zdjęcia doktora Żmudy z „W rytmie serca”
„Grzechu ma wyje… na nas. My tu zapier…”
Maciej Kuśmierz: Moje życie to pasmo wyzwań
„Wyspa przetrwania”: W tym raju rozegra się walka
„Wyspa przetrwania” to komary, węże, szczury i upał
Najcenniejsze na „Wyspie przetrwania” są…?
„Wyspa przetrwania” - co czeka widzów Polsatu?

Komentarze
© Polsat 2018