2017-06-16

Świetne wyniki koncertu „Wrocław w rytmie disco”

0

Polsat liderem w trakcie nadawania zarówno wśród wszystkich widzów jak i w grupie 16-49. Średnia widownia imprezy na antenie Telewizji POLSAT wyniosła 2,6 miliona, a na antenie Disco Polo Music - 400 tysięcy. W szczytowym momencie wraz z Polsatem w rytmie disco bawiło się 3,2 miliona widzów.

Tłumy fanów bawiły się w gorący środowy wieczór na Stadionie Wrocław, na którym zagościły najbardziej znane gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco. Emitowany na antenie Telewizji POLSAT od godz. 20:05 koncert „Wrocław w rytmie disco” oglądało średnio ponad 2,6 miliona widzów, co przełożyło się na 22,5% SHR w grupie wszystkich badanych oraz 26% SHR w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat był liderem w obu grupach.

Kontynuacja imprezy na antenie Disco Polo Music od godz. 23:20 cieszyła się również dużym zainteresowaniem. Średnio oglądało ją prawie 400 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 5,2% udziałów w obu grupach. Łącznie na obu antenach koncert przez co najmniej 15 minut obejrzało prawie 5,3 mln widzów.

Lato w stolicy Dolnego Śląska rozpoczęło się naprawdę gorąco! W środowy wieczór Stadion Wrocław zamienił się w największą dyskotekę w Polsce. Koncert „Wrocław w rytmie disco” przyciągnął tłumy fanów polskiego i zagranicznego disco, a na scenie wystąpili najpopularniejsi artyści tego gatunku m.in. Boys ze swoimi hitami „Szalona” i „Wolność”, Bayer Full z „Wszyscy Polacy”, Weekend z niezapomnianym „Ona tańczy dla mnie” i „Za każdą chwilę z tobą” oraz Czadoman z wpadającym w ucho przebojem „Ruda tańczy jak szalona”.

Obok polskich wykonawców swoje największe przeboje wykonały gwiazdy światowej muzyki dyskotekowej: Jenny Berggren z legendarnej grupy Ace of Base, Rui Carlos Ferreira, były członek zespołu Bad Boys Blue, ukraińska artystka Kamaliya oraz duet La Bouche stworzony przez wokalistkę Melanie Thornton i rapera Lane’a McCraya.

Podczas imprezy doszło do wyjątkowej sytuacji, gdy na scenę wyszedł 27-letni Rafał, który uklęknął na jedno kolano i poprosił swoją wybrankę Darię o rękę. Powiedziała: „Tak!”, a chwilę później cały stadion zaśpiewał im razem z Pawłem Jasionowskim z zespołu Masters: „Żono moja, serce moje, nie ma takich, jak my dwoje”.

Koncert „Wrocław w rytmie disco” poprowadzili: Agnieszka Kaczorowska i Jerzy Mielewski.

Zobacz także:
„Wrocław w rytmie disco” na jubileusz Polsatu
Czego życzą gwiazdy na 25 lat Telewizji POLSAT?

Komentarze
© Polsat 2018