2017-06-15

Czego życzą gwiazdy na 25 lat Telewizji POLSAT?

0

Z okazji jubileuszu znani i lubiani dzielą się wspomnieniami i składają życzenia. To wyjątkowy czas dla wszystkich osób blisko związanych z Polsatem, twórców, artystów i przyjaciół oraz widzów i fanów stacji. Oto polsatowy koncert życzeń na 25 lat!

Agnieszka Kaczorowska (aktorka, tancerka, uczestniczka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”): Śmieję się, że obchodzę ten jubileusz razem z Polsatem, bo też kończę 25 lat w tym roku. Ta telewizja była dla mnie od zawsze, bo kiedy się urodziłam to słoneczko w telewizorze już świeciło. Życzę, żeby w Telewizji POLSAT zawsze był taniec i porywał ludzi.

Paweł Jasionowski (lider zespołu Masters, uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”): Telewizja POLSAT to część mojego dzieciństwa. Pamiętam „Power Rangers”, których oglądałem w tej stacji. Pamiętam „Disco Polo Live” i wydarzenia sportowe, ale prywatnie największą korzyścią dla mnie był udział w siódmej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. To było spełnienie moich marzeń. Życzę 25 razy 25 lat!

Piękni i Młodzi (uczestnicy siódmej edycji „Tylko muzyka. Must be the music”): Jesteśmy takim trochę dzieckiem Telewizji POLSAT. Od tego nasza kariera się zaczęła. Dziękujemy bardzo serdecznie i życzymy, żebyśmy kolejne 25 lat przetrwali wspólnie. Rozwijajcie się tak dalej!

Jerzy Mielewski (prezenter, dziennikarz Polsatu i Polsatu Sport): Najwspanialsze wspomnienia rodzą się codziennie. Pracuję w Telewizji POLSAT dwanaście lat. Same przemiłe wspomnienia. Sukcesy sportowców przede wszystkim. Mistrzostwo świata siatkarzy, nasi piłkarze w ćwierćfinale mistrzostw Europy… Życzę, żeby stacja się nie zmieniała, rozwijała, a sport był istotną jej częścią.

A jakie są Twoje życzenia dla Telewizji POLSAT z okazji 25 lat?

Zobacz także:
„Wrocław w rytmie disco” na jubileusz Polsatu

Komentarze
© Polsat 2018