W rytmie serca

Gdy wydaje Ci się, że panujesz nad wszystkim: praca jest twoją pasją i masz konkretne plany na przyszłość - los płata ci figla. Niespodziewanie wraca do Ciebie przeszłość, od dawna skrywane sekrety wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Na życiowym zakręcie zobaczymy bohaterów wykreowanych przez Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka i Dariusza Toczka, Piotra Fronczewskiego i Małgorzatę Foremniak.

W drugim sezonie „W rytmie serca” zobaczymy nowych bohaterów i jeszcze więcej zwrotów akcji oraz uczuciowych zawirowań. Do obsady dołączą Artur Żmijewski i Julia Wieniawa-Narkiewicz, a perypetie dobrze znanych już postaci nabiorą rumieńców. Co ciekawego wydarzy się tej wiosny w malowniczym Kazimierzu Dolnym?

Po zaskakującym finale pierwszego sezonu, który pozostawił widzów w miłosnym zawieszeniu, wreszcie okaże się, jak potoczą się dalsze losy Marii (Barbara Kurdej-Szatan) i Roberta (Piotr Polk) po tym, jak ich ślub został w ostatniej chwili odwołany. Czy Maria pożałuje swojej decyzji? Jak Robert poradzi sobie ze stratą i czy przestanie zabiegać o względy ukochanej? Jak zareaguje syn Marii i Adama (Mateusz Damięcki), który chciałby widzieć swoich rodziców razem? Co zrobi Weronika (Maria Dębska), która nagle poczuje się zagrożona i niepewna w związku z Adamem? I co na to wszystko prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki), który wykorzysta każdą okazję, by być blisko Weroniki?

Serial „W rytmie serca” błyskawicznie zdobył rzeszę wielbicieli, którzy z niecierpliwością wyczekiwali drugiego sezonu. Ich ciekawość zostanie zaspokojona. Na ekranie ponownie pojawią się znani i lubiani Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Antoni Pawlicki i Zbigniew Zamachowski.

A jakby tego było mało, to mrocznym wcieleniem zaskoczy Artur Żmijewski, który zagra byłego kochanka Olgi Krajno (Małgorzata Foremniak). Ich spotkanie będzie jednak dalekie od romantyzmu. Olga będzie się wręcz bała o swoje życie. W dodatku przybysz namiesza też w życiu dr Zycha (Piotr Fronczewski) i Bogdana (Zbigniew Zamachowski).

Na tym jednak nie koniec niespodziewanych powrotów. Do Kazimierza ponownie wpadnie z wizytą piosenkarka Katrin (Edyta Olszówka). Tym razem będzie w towarzystwie swojej ekstrawaganckiej córki Alex (Julia Wieniawa-Narkiewicz). Czy ktoś jeszcze wątpi w to, że w drugim sezonie „W rytmie serca” będzie się działo?

Producentem wykonawczym serialu jest Tadeusz Lampka (Artrama), który ma na swoim koncie uwielbiane przez miliony telewidzów seriale „M jak miłość”, „Barwy szczęścia” czy „Na dobre i na złe”. Dzięki niemu pokochaliśmy takie przeboje kinowe jak m.in. „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!”.Reżyserami produkcji są Jakub Skoczeń i Piotr Wereśniak, który jest twórcą kultowego już filmu „Kiler”, a w duecie z Tadeuszem Lampką stworzył filmy: „Zakochani”, „Wkręceni” i „Wkręceni 2”, czy „Och, Karol 2”. Autorem zdjęć do „W rytmie serca” jest Jarosław Żamojda, którego praca już nie raz zyskała uznanie publiczności - był operatorem obrazu w takich serialowych produkcjach jak „Magda M” czy „Teraz albo nigdy!”. Wraz z Piotrem Wereśniakiem i Tadeuszem Lampką stworzyli film „ Nie kłam kochanie” i „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Autorami scenariusza oprócz Piotra Wereśniaka są także Szczepan Rożalski, Tomasz Klimala, Monika Purzycka, Andrzej Dziurawiec, Marcin Ciastoń i Dominika Hiliszczańska.