Niania w wielkim mieście

0

Serial obyczajowy opowiada o losach Dany, która po skończeniu studiów stoi u progu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki, aby znaleźć dobrą pracę są bezowocne. Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

Dzieci, ambicje i tajemnice z przeszłości! Dziewczyna z prowincji walczy o serca swoich podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne?

W tytułowej roli występuje Magdalena Lamparska. Towarzyszą jej: Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski i Stefan Pawłowski. W pozostałych rolach: Mateusz Rzeźniczak, Marta Chyczewska, Dagmara Bąk, Aleksandra Grzelak, Dorota Chotecka, Krzysztof Stelmaszyk. W rolach klientów agencji niań pojawią się m.in: Daria Widawska, Waldemar Błaszczyk, Joanna Orleańska, Paweł Orleański, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Natalia Klimas.

Komentarze
© Polsat 2020