Umów się ze mną. Take Me Out

Polska wersja światowego hitu randkowego z solidną porcją dobrej muzyki, w rytmie której uczestnicy dokonują miłosnych wyborów. Takiego programu randkowego jeszcze nie było! Co tydzień trzydzieści niezwykle pięknych i - co najistotniejsze - wolnych dziewczyn oraz czterech singli będzie zabiegać o swoje względy. Zwieńczeniem ich starań powinna być niezapomniana randka. Ale czy wszystkim dopisze szczęście?

Dzięki programowi „Umów się ze mną. Take Me Out” dowiemy się, że idealna randka to także doskonała zabawa, solidna porcja dowcipu i dobra muzyka, w rytmie której uczestnicy będą dokonywać miłosnych wyborów.

Co trzeba zrobić, aby udać się na randkę marzeń? To całkiem proste. W każdym odcinku trzydzieści kandydatek zobaczy kilku singli. Każdy z nich pojedynczo będzie musiał je do siebie przekonać. Dostanie na to szansę w trzech rundach. W każdym z etapów dziewczyny będą mogły zdecydować, czy są zainteresowane spotkaniem z danym mężczyzną czy też nie. Jeśli w ostatnich rundach zostanie więcej niż jedna kandydatka, role się odwrócą. Wtedy to mężczyzna będzie wybierał kobietę, z którą pójdzie na randkę.

Polską wersję światowego hitu poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec - młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy, znany widzom Polsatu z „Kabaretu na żywo”,

Show na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje FremantleMedia Polska.