Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawił się na antenie Polsatu ponad 8 lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 400 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

Program prowadzą Maciej Dowbor oraz Maciej Rock, a za jurorskim stołem zasiadają: międzynarodowa śpiewaczka operowa Małgorzata Walewska, piosenkarz i prezenter telewizyjny Robert Janowski oraz Paweł Domagała muzyk, aktor oraz autor piosenek, scenariuszy i kabaretów.