#Supermodelka Plus Size

0

Takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie było! Nadchodzi rewolucja! Oto czas, w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Udowodnimy, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Damy przepustkę do kariery w modelingu kobietom pełnym krągłości i wdzięku.

W drodze na sam szczyt, po tytuł pierwszej w Polsce Supermodelki Plus Size, uczestniczkom programu będzie towarzyszyć jury, składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym. Jurorzy będą nie tylko decydować, kogo zobaczymy w kolejnym odcinku, ale też będą pełnić rolę prowadzących i mentorów. Są to cztery wyjątkowe osobowości ze świata mody: projektantka Ewa Minge, austriacki fotograf polskiego pochodzenia Emil Biliński, najsłynniejsza polska modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz Mister Polski i bloger Rafał Maślak. Towarzyszyć im będzie grono specjalistów. Dobrym duchem i mentorką uczestniczek będzie kolorowy ptak polskiej mody i słynna blogerka Macademian Girl.

Krągłe kobiety mają dzięki udziałowi w programie „#Supermodelka Plus Size” niepowtarzalną okazję na zrobienie kariery w modelingu, ale także mogą zmierzyć się z własnymi słabościami i kompleksami. W każdym tygodniu uczestniczki będą pokonywać problemy i stawiać czoło nowym wyzwaniom, które nie tylko przygotują je do kariery, ale także dostarczą możliwości zawodowych w drodze na szczyt. Wyrażą na zewnątrz swoją autentyczność i odbędą fascynującą podróż od nieśmiałych kobiet, często poniżanych w przeszłości, do pewnych siebie supermodelek.

Jury będzie doradzać im na tej drodze we wszystkich etapach i wybierać, która z nich ma to „coś”, żeby przejść do następnego odcinka. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie telewizyjnej. Nie zabraknie też prób charakteru i zmagań z niemiłymi sytuacjami z przeszłości.

Będziemy im towarzyszyć w pokonywaniu lęków i własnych ograniczeń. Pokażemy, że można czerpać z odkrywania piękna prawdziwych kobiet nie tylko w rozmiarze XS.

Komentarze