Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Dwanaście gwiazd, zapierające dech w piersiach taneczne popisy, trud codziennych wielogodzinnych treningów, niespodziewane kontuzje i urazy, ogromne zainteresowanie mediów oraz rywalizacja, której ukoronowaniem jest Kryształowa Kula dla zwycięzcy.

Taneczne show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to marka światowego formatu wśród telewizyjnych produkcji. Największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe show, które w ciągu 10 lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na 6 kontynentach! Został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces.

Zmagania gwiazd na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ocenia czteroosobowe jury. Sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, zawsze niezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony na wszystkich kontynentach - Michał Malitowski. Charyzmatyczny aktor Andrzej Grabowski obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet. Andrzej Piaseczny, ceniony artysta i wokalista, prywatnie od wielu lat fan show Polsatu.

 

Program prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska oraz Krzysztof Ibisz.

 

Oficjalna strona programu: www.tanieczgwiazdami.polsat.pl