Marta Krzeszkiewicz (Oborniki) - „Milionerzy” - odcinek 42:
Do studia wkroczyła 33-letnia lektorka języków obcych z Wielkopolski. Studiowała filologię angielską, hiszpańską i niemiecką, a także dziennikarstwo oraz coaching. To wykształcenie, które niewątpliwie może się przydać w teleturnieju Polsatu. - Niemiecki był moim pierwszym językiem obcym, dość trudnym. Ale gdy chce się nauczyć kolejnego, jest o wiele prościej - wyjaśniła pani Marta.
Przebieg gry: pieśni patriotyczne, nazewnictwo, wiersze, znaki drogowe
Wszechstronnie wykształcona kandydatka do miliona złotych po kolei analizowała dostępne odpowiedzi, starała się nie działać pochopnie. Miała o tyle łatwiej, że dysponowała kołami ratunkowymi. Czy nie za bardzo zaufała prowadzącemu? Jak skończyła się jej gra? Wydaje się, że mogła zajść dalej.
Robert Wojech (Zgierz) - „Milionerzy” - odcinek 42
- Nic, że droga wyboista, ważne, że kierunek słuszny - zapowiedział kolejnego uczestnika gospodarz programu. Pan Robert przyjechał z centralnej Polski. - Studiuję na Politechnice Łódzkiej kierunek Modelling and Data Science, to połączenie analizy danych z fizyką. Bardzo ciekawe, dosyć modne rzeczy - powiedział, zdradzając przy okazji, że pracuje w zawodzie i bardzo to lubi. W przygotowaniach do „Milionerów” posiłkował się programem z bazą pytań, który sam napisał.
Przebieg gry: sport, przysłowia, zabytki, nazewnictwo, „Czterdziestolatek”
Zgierzanina wspomagała dziewczyna Olga, siostra Julia oraz tata Sławomir. Jednak była to pomoc wyłącznie duchowa, cała reszta zależała od niego. Przez kolejne pytania przechodził dość gładko, za każdym razem starając się dokładnie analizować - w końcu to jego zawód - podane opcje. Gdy trzeba było, prosił o pomoc. Kogo i w jakich okolicznościach? Jaką kwotę sobie zagwarantował?
„Milionerzy” - odcinek 42:
„Milionerzy” od poniedziałku do czwartku o godz. 19:55 w Polsacie.