Patryk Krzywda (Przybysławice) - „Milionerzy” odcinek 28
Pochodzący spod Krakowa uczestnik na co dzień zajmuje się spawaniem. Wcześniej ręcznym, a obecnie programuje roboty. Co wykonują? - Od jakichś kominków po regały i mniejsze rzeczy. Od blachy do czegoś - wyjaśnił Hubertowi Urbańskiemu. W studiu, jak zauważył prowadzący, pan Patryk miał silną ekipę wsparcia. Na trybunach kciuki trzymali: mama Renata, tata Marek oraz dziewczyna Natalia.
Przebieg gry: konklawe, „W pustyni i w puszczy”, geografia, muzyka rockowa, nazewnictwo, historia XX wieku, zoologia
Nastał czas na sprawdzenie wiedzy gracza spod dawnej stolicy Polski. Jak przekonywała jego mama, wie on sporo. I faktycznie, przez kolejne pytania przechodził gładko, ale gdy zaszła potrzeba, nie wahał się korzystać z pomocy. W toku gry okazało się też, że w rodzinnej wsi znany jest pod pseudonimem „Mafia”. Posiadacz groźnie brzmiącej ksywki podjął jedną ważną decyzję, dzięki czemu wygrał niemałą kwotę.
Beata Lewkowicz (Warszawa) - „Milionerzy” odcinek 28
Druga uczestniczka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się ilustrowaniem i grafiką, a w domu ma... 15 psów! Największy z nich dumnie nosi imię Walenty, choć jest łagodny. Mamę na co dzień, ale i w programie Polsatu, wspomaga córka Helena. Czy milion przydałby się uczestniczce? - O tak! Warszawscy weterynarze też byliby wdzięczni - zażartowała przed startem rozgrywki.
Przebieg gry: higiena, związki frazeologiczne, literatura dziecięca, historia PRL, muzyka rozrywkowa
Miłośniczka czworonogów ze stolicy bardzo szybko i sprawnie odpowiadałaby na większość pytań, gdyby nie to, że czuła wewnętrzny przymus zastanowienia się. Takie podejście doceniała też jej córka. Pani Beata dobrze sobie radziła, ale w pewnym momencie wybrzmiała syrena kończąca program. Z 15 tysiącami złotych graficzka przechodzi do kolejnego odcinka.
„Milionerzy” - odcinek 28:
„Milionerzy” od poniedziałku do czwartku o godz. 19:55 w Polsacie.