Los sprzyja?
Przed Romanem kolejne biznesowe wyzwanie. Za bajońską cenę Krezus odkupi od Lolka warsztat. Ta decyzja niepokoi pracowników firmy. Obawiają się, że nie będzie pieniędzy na ich pensje. Taka sytuacja cieszy Zenona. Namawia Mileja, aby on podżegał załogę do strajku. Liczy na szybkie odzyskanie swojej firmy.
Odważne wyznanie
Dorota z Violettą angażują się w przygotowania do charytatywnego koncertu fundacji. Aktywnie uczestniczą w castingu na prowadzącego koncert. Zachęcony przez Nagórską reżyser ma poderwać Dorotę. Niespodziewanie wyznaje jej miłość.
Sprytny plan
Menel rozmawia z Hrabią na temat promocji ich partii politycznej na koncercie „Tobie ziemio”. Ich przedstawiciel - którym ma być Robert - wręczy założycielkom czek. Kwota nie może być jednak ani za mała, ani za duża.
„Teściowie” - zobacz odcinek 53:
„Teściowie” w niedzielę o godz. 23:00 w Polsacie.