Słodko-gorzkie pożegnanie na antenie
Ewa Minge po ogłoszeniu werdyktu podziękowała przede wszystkim widzom za doping i innym uczestnikom show. - To była wspaniała przygoda i z tej przygody wyniosłam cudownych ludzi. Cieszę się, że to ja odpadłam, bo trudno byłoby mi wskazać kogokolwiek z naszej jedenastki, kogo chciałabym poświęcić w tym odcinku - przyznała, dodając, że nie czuła się komfortowo, rywalizując i będąc ocenianą.
Zaskoczyła też wszystkich, choć głównie Rafała Maseraka, zwracając mu ostro uwagę na to, że po jednym z występów, demonstrując, mówił o niepotrzebnie przesadnych figurach, kiedy kroki podstawowe są wystarczające. - Dziękuję ci, że ośmieszyłeś nas na koniec, robiąc figurę, którą zrobiłam. Myślę, że to jest klasa sama w sobie - mówiła gorzko, biorąc tę uwagę do siebie i stania na głowie, które było częścią jej występu w pierwszym odcinku.
To nie koniec wspólnej przygody
Po zakończeniu show projektantka przyznała, że wraz z partnerem spodziewali się takiego werdyktu. - Nie było żadnych łez, ani jakichś większych problemów. Mi trochę ulżyło, bo zdecydowanie to nie jest mój świat. Absolutnie to nie jest mój świat, taki format programu, gdzie się jest ocenianym, jakaś jest rywalizacja. Natomiast bardzo żałuję, że Michał odpadł przeze mnie, ale mam nadzieję, że nasza przyjaźń mu to wynagrodzi - dodając, że najcenniejsza rzecz, jaką wyniesie z programu to właśnie znajomość z nim.
Uczestniczka żałuje jednak, że nie miała szansy wykonać w programie jednego tańca. - Bardzo chciałam zatańczyć tango i zatańczę to tango z Michałem. Mamy to już ustalone. Michał nauczy mnie tanga. Ja się przygotowuję do ważnego dnia w moim życiu, gdzie bym chciała to tango zatańczyć i Michał będzie w tym dniu razem ze mną i będzie patrzył, czy dobrze stawiam kroczki - mówiła pewnie.
A jak Ewę Minge zapamięta z programu sam tancerz? - Zdyscyplinowana, szalona, normalna, siostra, czysta energia. Ewa jest cudowna. Gdybyśmy mieli się dłużej szansę pokazać, widz mógłby więcej zobaczyć - zapewnił.
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 17, zobacz odcinek 2:
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę o godz. 19:55 w Polsacie.