2025-08-20

17. edycja „Tańca z Gwiazdami” bez Michała Czerneckiego

Choć jego udział w programie ogłoszono na początku lipca, a miesiąc później podano, z kim stworzył taneczną parę, to Michał Czernecki musiał wycofać się z programu przed rozpoczęciem głównych treningów do 17. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jest oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Nowe odcinki „Dancing with the Stars” od 14 września w niedzielę o godz. 19:55 w Polsacie.

Zdrowie jest najważniejsze

Michał Czernecki miał wystąpić w 17. edycji najpopularniejszego w Polsce programu rozrywkowego w parze z Julią Suryś. Niestety zobaczyliśmy go tylko w tanecznej zapowiedzi programu tylko na konferencji ramówkowej Polsatu. W ostatnich tygodniach aktor rozpoczął przygotowania fizyczne do programu i niemal od razu okazało się, że bolesna dolegliwość, z jaką się zmagał od dłuższego czasu na skutek dawnych urazów, nasiliła się i konieczne było pilne wykonanie specjalistycznych badań.

Otrzymane wyniki i konsultacje potwierdziły niestety, że Michał Czernecki musi zrezygnować z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, żeby nie ryzykować poważniejszym urazem. Lekarze specjaliści nie mają wątpliwości, że tak intensywny trening i długotrwały wysiłek jest dla Michała bardzo ryzykowny. 

Stacja przyjęła ze zrozumieniem decyzję o rezygnacji z programu na tym etapie przygotowań również dla dobra i zachowania najwyższego poziomu show. Życzymy Michałowi szybkiego powrotu do zdrowia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

17. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 14 września w niedzielę o godz. 19:55 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat