2025-05-22

„Przyjaciółki”: Wyznanie miłości! Druga szansa Sławka i Doroty?

Mężczyzna marzy o powrocie do ukochanej i jej córki. Roztacza przed nią wizję wspólnego życia, zapewnia o swojej miłości... Jaka to ma być przyszłość i czy nie koliduje z ułożonym już życiem Doroty? Czy ulegnie ona jego namowom i ponownie wywróci swoje życie do góry nogami? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:15 w Polsacie.

Powrót uczucia

Sławek swoim ponownym pojawieniem się w życiu Dorotki narobił niemałego zamieszania, szczególnie w sferze uczuć. Między dawnymi partnerami tlą się wyjątkowo silne emocje, stąd w kobiecie wiele złości. Mężczyzna opowiada Dorocie, że odbudował pensjonat i wprost mówi o swoich oczekiwaniach.

Co dalej?

Po wspólnym obiedzie mężczyzna odwozi ją do domu.
- Dziękuję. Lunch przyzwoity - mówi Dorota na pożegnanie.
- Ugotuję ci lepszy. Na miejscu, osobiście - mówi hydraulik.
- Tu jest moje miejsce - odpowiada szybko kobieta.
- Nieprawda. Wasze miejsce jest przy mnie. No dobrze, w takim razie dorzucam jeszcze świt w sypialni z widokiem na ocean, zachody słońca na tarasie, turkusowy sufit w sypialni, Miranda zawsze chciała taki mieć. Szczęście na jej twarzy, kiedy będzie karmiła żółwie - kusi wizją wspólnego życia na Zanzibarze Sławek.
- To się nie uda - mówi zdecydowanie ona.
- Dorotka, możemy się tak droczyć i przerzucać słówkami, ale kocham cię. Nigdy nie przestałem. I kocham Mirandę - wyznaje otwarcie.
- Mamy tu ułożone życie, rozumiesz? - broni się Dorota, ale coraz słabiej...
- Ale czegoś w nim brakuje, prawda? Pomyśl tylko, kto cię zna lepiej ode mnie? - ponownie argumentuje były partner.

Czy Dorota ulegnie namowom wspólnego życia? Co z Dagmarem, do którego żywiła wyraźną romantyczną sympatię?

„Przyjaciółki” - sezon 25, zobacz odcinek 302:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:15 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat