2024-07-10

Wisła Kraków - KF Llapi na żywo. Transmisja TV i stream online meczu 1. rundy el. Ligi Europy. Gdzie oglądać?

Wisła Kraków - KF Llapi to mecz 1. rundy eliminacji Ligi Europy 2024/2025. Czy pierwszoligowiec zrobi krok w kierunku awansu? Sprawdź, gdzie oglądać transmisję meczu Wisła Kraków - KF Llapi.

Wisła Kraków - KF Llapi, czyli powrót do Europy

Wisła Kraków to zdobywca Pucharu Polski, dzięki czemu będzie reprezentowała nasz kraj w Lidze Europy. Drużyna, która wciąż nie zdołała wrócić do Ekstraklasy, przeszła latem duże zmiany. Z klubem rozstali się między innymi trener Albert Rude, dyrektor sportowy Kiko Ramirez i tacy piłkarze, jak Szymon Sobczak, Miki Villar, Michał Żyro czy David Junca. Zadanie budowy nowej ekipy spoczęło na barkach trenera Kazimierza Moskala. W pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy rywalem krakowian będzie wicemistrz Kosowa - KF Llapi. Będzie to jednocześnie pierwszy mecz „Białej Gwiazdy” w europejskich pucharach od 2012 roku.

- Oni na pewno biorą pod uwagę fakt, że jesteśmy zespołem z drugiego poziomu rozgrywek w Polsce. Zdajemy sobie sprawę z tego, z jakiej pozycji startujemy. Cały czas jesteśmy pierwszoligowcem, więc nie możemy mówić o lekceważeniu, roli zdecydowanego faworyta. Oczywiście, nie ma wątpliwości, że chcemy przejść tego przeciwnika. Liczymy, że nie zawiedziemy - powiedział kapitan Wisły Kraków Alan Uryga w rozmowie z Polsatem Sport.

- Dla każdego w naszej drużynie to wspaniała przygoda, naprawdę duże wyzwanie. W kwalifikacjach zagramy co najmniej cztery mecze, a gdyby udało się osiągnąć fazę grupową rozgrywek, to byłoby to czymś wspaniałym dla klubu i dla każdego z nas. Taki jest nasz cel - zauważył najlepszy strzelec Wisły Kraków Angel Rodado w rozmowie z Polsatem Sport.

Historia meczów Wisła Kraków - KF Llapi

Obie drużyny jeszcze nigdy wcześniej ze sobą nie grały. Będzie to ich pierwsze oficjalne spotkanie.

Gdzie oglądać transmisję meczu Wisła Kraków - KF Llapi?

Transmisja meczu Wisła Kraków - KF Llapi 11 lipca w Polsat Sport 1, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Box Go (godz. 19:00) oraz Polsacie (godz. 20:05).

Kanały sportowe Polsatu oglądać można także w streamingu internetowym na platformie Polsat Box Go. Szczegółowy plan transmisji dostępny jest w portalu Polsatsport.pl.

Sport najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie!

Oferujemy zezwolenia na publiczne odtwarzanie sportu i kanałów informacyjnych w punktach HoReCa.
Odtwarzaj mecze na żywo, śledź najnowsze informacje i stwórz niezapomnianą atmosferę - wariant umowy tylko na 3 miesiące!
Oferta pod adresem www.publiczneodtwarzanie.pl.

Publiczne Odtwarzanie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat