2024-07-09

„Gość Wydarzeń” - na żywo 9 lipca 2024 roku

W studiu o godz. 19:20 Bogdan Rymanowski oraz zaproszeni eksperci i goście. 9 lipca (wtorek) najważniejsze bieżące wydarzenia społeczne i polityczne komentują minister funduszy i polityki regionalnej Polski Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz oraz adwokat, obrońca ks. Michała Olszewskiego, Krzysztof Wąsowski. Prowadzący wraz z zespołem zapraszają na najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce. „Gość Wydarzeń” na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

„Gość Wydarzeń” to najważniejsza rozmowa dnia emitowana po głównym wydaniu „Wydarzeń” w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24 oraz w internecie na portalu Interia.

Najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce prowadzą Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki, Dariusz Ociepa, Grzegorz Kępka, Katarzyna Zdanowicz i Magdalena Kaliniak. Gośćmi audycji są bohaterowie wydarzeń minionego dnia. „Gość Wydarzeń” emitowany jest od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę.

„Gość Wydarzeń” od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 19:20 na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat