2024-07-07

Anna Lucińska wybrała się na Wimbledon. „Cóż za atmosfera”

Aktorka kibicowała między innymi Idze Świątek i Hubertowi Hurkaczowi. Anna Lucińska, którą będzie można oglądać w serialu „Malanowski. Nowe rozdanie” we wrześniu w Polsacie, pojawiła się na tegorocznym Wimbledonie. Na pamiątkę zamieściła kilka zdjęć w mediach społecznościowych.

Oglądała mecze Igi Świątek i Huberta Hurkacza

Wimbledon to najbardziej prestiżowy i najstarszy turniej tenisowy na świecie. Charakteryzują go niepowtarzalna atmosfera czy białe stroje tenisistów i tenisistek. Tegoroczna edycja nie była zbyt udana dla Polaków. Najdalej, bo do trzeciej rundy, dotarła Iga Świątek (singiel). Na wcześniejszych etapach z turniejem pożegnali się Hubert Hurkacz (singiel), Magda Linette (singiel i debel), Magdalena Fręch (singiel i debel), Katarzyna Kawa (debel), Katarzyna Piter (debel) i Jan Zieliński (debel).

Na trybunach nie brakowało polskich kibiców. Wśród nich była Anna Lucińska, która miała okazję oglądać między innymi mecze Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Aktorka była pod wrażeniem całej otoczki, jaka panuje wokół turnieju. „Cóż za atmosfera. Wow!” - napisała, zamieszczając także kilka fotografii i filmików prosto z Wimbledonu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez anna lucinska (@annalucinska)

Byli pod wrażeniem

Fani byli zachwyceni zdjęciami z kortów All England Club, jakie Anna Lucińska zamieściła w mediach społecznościowych. „Ania z Zielonego Wzgórza na Wimbledonie”, „Piękne zdjęcia”, „Ślicznie wyglądasz”, „Jest modelka”, „Niesamowite. Jeden mecz, 2 zawodników, a 3 rakiety na obiekcie” - można przeczytać w kometarzach.

  

„Malanowski. Nowe rozdanie” jesienią 2024 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat