2024-07-05

Nowości w „Dancing with the Stars” i casting na tancerzy

„Taniec z Gwiazdami” się zmienia! Szukamy nowych talentów na parkiet show. Już jesienią startuje 15. edycja hitowego programu Polsatu. Spekulacjom na temat nazwisk uczestników nie ma końca. Tymczasem twórcy przygotowali dla fanów programu dużą niespodziankę - możliwość udziału w programie w roli partnera tanecznego gwiazd! Zgłoś się do „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Przebój ramówki

Wiosną tego roku Polsat pokazał 14. edycję „Tańca z Gwiazdami”, która cieszyła się rekordową popularnością. Co tydzień w niedzielny wieczór przed telewizorami zasiadało blisko dwa miliony osób. Program powrócił po półtorarocznej przerwie w nowej odsłonie, a jak pokazują wyniki oglądalności, zmiany bardzo spodobały się widzom.

Nowe zasady gry

W 15. edycji widzowie także mogą spodziewać się zmian. W wyścigu po Kryształową Kulę wystartuje 11 par. Nowością będą tak zwane dogrywki - w niektórych odcinkach pary, które otrzymały najmniej punktów dostaną szansę na ponowne zatańczenie. W dogrywce jednak nie będą ich już oceniać widzowie tylko sami jurorzy i to ich głos przesądzi o dalszym udziale w programie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Zgłoś się do show

Nowością jest też to, że przynajmniej jeden z tancerzy kolejnej edycji zostanie wyłoniony w otwartym castingu. Każdy profesjonalny tancerz tańca towarzyskiego może zgłosić się i wziąć udział w programie, który porywa milionową publiczność. Taką okazję trzeba wykorzystać! Do 10 lipca twórcy programu czekają na zgłoszenia poprzez formularz dostępny na stronie: https://jake-vision.pl/tzg-casting

Eksperci progamu

Nie zmieni się fenomenalny skład jury, w którym zasiadają Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda. Głównym choreografem pozostaje Tomasz Barański, za kostiumy odpowiedzialna będzie Martyna Łach, a show poprowadzi niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Wspaniałe choreografie, piękne stroje i najwyższej jakości rozrywka w gwiazdorskiej obsadzie już od niedzieli 8 września o godz. 20:00 w Polsacie!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat