2024-06-24

„Świat w płomieniach”: Biały Dom celem terrorystów

Jamie Fox i Channing Tatum jako prezydent USA i jego obrońca w paśmie MegaHit. Marzący o pracy w Secret Service policjant nie dostaje posady jako ochroniarz prezydenta. Kiedy jednak nadchodzi czas próby, to właśnie na niego spada odpowiedzialność za bezpieczeństwo głowy państwa. Jak sobie poradzi? „Świat w płomieniach” w poniedziałek 24 czerwca o godz. 20:05 w Polsacie.

Właściwe miejsce i chwila
Pełen akcji thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Ambitny policjant John Cale dowiaduje się, że nie dostał pracy w służbach specjalnych, chroniących prezydenta Jamesa Sawyera. Nie umie przekazać tej informacji swojej córce, która jest dumna z taty służącego w obronie innych. Zabiera dziewczynkę na wycieczkę po Białym Domu.

Misja: Ocalenie
Prezydent, który podejmuje odważne decyzje polityczne, staje się celem terrorystów. Najpierw Capitol staje się celem zamachu bombowego, a następnie siedziba prezydenta zostaje zaatakowana przez znakomicie uzbrojoną grupę terrorystów. Cale odłącza się potajemnie od grupy zwiedzających, którzy zostają zakładnikami. Musi ocalić ich, prezydenta, a nawet swoją córkę, której tożsamość odkrywają napastnicy. Czy podoła? Oczywiście. Ale kluczem do tej rozrywki jest to, jak tego dokona.

Świat w płomieniach w poniedziałek 24 czerwca o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat