2024-06-17

„Strzelec wyborowy”: Liam Neeson w zabójczej formie

Sensacyjne amerykańskie spojrzenie na kryzys migracyjny w paśmie MegaHit. Doskonale wyszkolony weteran amerykańskiej armii staje w obronie bezbronnego migranta. Przeciwko sobie ma członków meksykańskiego kartelu oraz skorumpowanych funkcjonariuszy publicznych z USA. Jest akcja i są emocje. „Strzelec wyborowy” w poniedziałek 17 czerwca o godz. 20:00 w Polsacie.

O czym jest film „Strzelec wyborowy”?
Obecnie ranczer (Liam Neeson), a w przeszłości snajper piechoty morskiej i weteran wojny wietnamskiej żyje sobie spokojnie w Arizonie, niedaleko granicy z Meksykiem. Od czasu do czasu pomaga lokalnym służbom, zgłaszając imigrantów, którzy próbują nielegalnie przekroczyć granicę. Aż do chwili, kiedy spotyka uciekającą przed kartelem kobietę z synem i nieoczekiwanie dla samego siebie staje się obrońcą młodego meksykańskiego chłopca.

Sensacja z Liamem Neesonem
Emocjonalny rollercoaster, kino drogi z dreszczykiem i tykającym zegarkiem w tle, ale przede wszystkim wartka akcja z niebezpieczną niespodzianką za każdym zakrętem, bo w końcu w tym specjalizuje się Liam Neeson. „Strzelec wyborowy” łączy atrakcyjną formę, która nie pozwala się nudzić, z aktualnym tematem migrantów nielegalnie przekraczających granice. Nie jest to jednak rozprawa o uchodźczym losie, lecz pełnokrwiste kino akcji o amerykańskim twardzielu, który staje w obronie słabszego, ryzykując własne życie. Jest się czym wzruszyć, jest się o co bać i jest się czym emocjonować. Czego więcej chcieć od filmu sensacyjnego?

Strzelec wyborowy w poniedziałek 17 czerwca o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat