2024-06-17

Casting „Disco Star”. Maciej Smoliński twierdzi, że warto!

Chcesz sprawdzić, jak to jest być gwiazdą disco, kochasz te rytmy i masz ochotę na dobrą zabawę? Wyślij zgłoszenie! - To szansa na wielkie przeżycie, bez względu na poziom umiejętności muzycznych czy codzienną profesję - zachęca Maciej Smoliński, prowadzący program „Disco Star”. - Weź udział w castingu tu i teraz. Nie czekaj! Zobacz, na czym to polega - zaprasza.

- Dlaczego warto się zgłosić do „Disco Star”?
- To szansa dla ludzi, którzy marzą o karierze na scenie disco polo. Udział w programie daje unikatową możliwość spotkania profesjonalistów, a zarazem jurorów, którzy są topowymi postaciami tego gatunku muzycznego. Czołowe gwiazdy sceny muzycznej, nie tylko wysłuchają, ale również dadzą cenne rady uczestnikom. Historia programu mówi sama za siebie! Nie trzeba wygrać, aby zdobyć sympatię widzów i status gwiazdy disco polo. Najzdolniejszym uczestnikom otworzą się drzwi do różnego rodzaju współprac czy duetów. Ponadto jurorzy często otaczają uczestników opieką... nawet po zakończeniu programu. W Polsce jest wiele osób, które śpiewają na weselach, pod prysznicem czy prowadząc auto, a taki talent show to świetna okazja, aby się sprawdzić, poszerzyć horyzonty i zdobyć doświadczenie. „Disco Star” daje szansę zobaczyć, jak wygląda praca w studiu telewizyjnym. Uczestnicy uczą się pracy z kamerą i występów przed publicznością. Może to być super przygoda lub sposób na życie. Z pewnością jest szansą na ogromną ilość znajomości i przyjaźni, które mogą trwać wiele lat.

- Jakie są korzyści z występu w programie?
- W tej edycji nagroda jest wyjątkowa: tytuł „Disco Star”, występ na jedynym z koncertów organizowanych przez Telewizję Polsat i nagroda finansowa. Jest o co walczyć! Jeśli ktoś ma chęć wystartować z karierą w disco polo, to ten program otwiera wiele bram na przyszłość. Dzięki niemu można nabrać dużej świadomości artystycznej. Jako przykład, podam uczestników poprzednich edycji, którzy dziś są topowymi gwiazdami disco polo: zespół Daj to głośniej, Karol Zawrotniak - lider zespołu Defis, Mirek Trzciński z zespołu Milano, Asia Korycka z grupy Red Queen, Jagoda, zespół Eratox i wielu innych. To ludzie, którzy przychodzili do programu nie jako profesjonaliści, a osoby, które kochały śpiew i zabawę w tym rytmie. Program „Disco Star” otworzył im przestrzeń muzyczną i szansę pokazania się, niezależnie od wygranej.

- Jak zachęcić tych, którzy się wahają, mają obawy?
- Dzięki nowej edycji programu i odmiennemu sposobowi zgłaszania się, każdy ma szansę na sukces. Radzę miłośnikom muzyki, aby nie marnowali czasu i zgłosił się już teraz za pośrednictwem strony internetowej POLOTV.PL, korzystając z nowego, uproszczonego sposobu. Nie trzeba już czekać na casting w twoim mieście, wystarczy wypełnić krótką ankietę, dołączyć swoje zdjęcie oraz wideo z występem muzycznym i autoprezentacją lub wysłać przez kwestionariusz linki z takimi materiałami, na przykład przez Wetransfer lub YouTube. To nic trudnego! W autoprezentacji możecie opowiedzieć coś o sobie, zupełnie na luzie: „Cześć, mam na imię Maciek, witam Was w moim ulubionym miejscu, gdzie śpiewam hity disco polo. Pozdrawiam! PS. To ja jestem nowym Disco Star. Udowodnię to Wam!”. Zapraszamy!

„Disco Star”: trwa precasting

Zgłoś się! Wystarczy, że masz ukończone 18 lat. Zapoznaj się z regulaminem konkursu, klikając tutaj, a następnie wypełnij krótki kwestionariusz online - znajdujący się tutaj!