2024-06-11

Polska - Brazylia na żywo. Transmisja TV i stream online meczu siatkarek w Lidze Narodów. Gdzie oglądać?

Polska - Brazylia to dziewiąty mecz Biało-Czerwonych w Lidze Narodów 2024. Spotkanie będzie miało ogromną stawkę. Gdyby podopieczne Stefano Lavariniego wygrały, wówczas będą miały szanse na zajęcie drugiego miejsce w rankingu FIVB. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję meczu Polska - Brazylia.

Polska - Brazylia, czyli kluczowy mecz przed Paryżem

Mecz Polska - Brazylia zostanie rozegrany w Hongkongu. To absolutny szlagier, bo mowa o dwóch drużynach, które są niepokonane w Lidze Narodów. Co więcej, zajmują one odpowiednio trzecią i drugą pozycję w światowym rankingu FIVB. Po turnieju mogą jednak zamienić się miejscami. Aby była na to szansa, Biało-Czerwone muszą wygrać. To jest o tyle istotne, że sam ranking ma kluczowe znaczenia przy rozstawieniu drużyn podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu, do których szykują się Polki i Brazylijki. W Lidze Narodów oba zespoły rozegrały wcześniej pięć spotkań. Bilans to jedno zwycięstwo i cztery porażki reprezentacji Polski.

„Wydaje się, że będzie to najtrudniejszy dla nich turniej w tegorocznej edycji, gdyż przyjdzie im zagrać z niepokonaną (podobnie jak nasz zespół) Brazylią, bardzo niewygodną Dominikaną oraz mającą na nas swój sposób Tajlandią. Na koniec czeka nas mecz z Chinkami, które są gospodyniami rywalizacji, a po porażce z naszą reprezentacją przed rokiem (też w Hongkongu) są bardzo wyczulone na Polki, czego wyraz i upust mieliśmy podczas ubiegłorocznego starcia w półfinale VNL-u w Arlington” - zauważył komentator Polsat Sport Marek Magiera w swoim felietonie.

W trzecim turnieju Ligi Narodów w Hongkongu reprezentacja Polski rywalizuje także z Dominikaną, Tajlandią i Chinami.

Kadra reprezentacji Polski

Atakujące: Malwina Smarzek, Magdalena Stysiak
Rozgrywające: Katarzyna Wenerska, Joanna Wołosz
Środkowe: Klaudia Alagierska, Magdalena Jurczyk, Agnieszka Korneluk, Kamila Witkowska
Przyjmujące: Martyna Czyrniańska, Monika Fedusio, Martyna Łukasik, Natalia Mędrzyk, Olivia Różański
Libero: Justyna Łysiak, Aleksandra Szczygłowska

Gdzie oglądać transmisję meczu Polska - Brazylia?

Mecz Polska - Brazylia odbędzie się w środę 12 czerwca. Transmisja w Polsat Sport 1 i Polsat Box Go (godz. 12:00) oraz Polsacie (godz. 14:20).

Kanały sportowe Polsatu oglądać można także w streamingu internetowym na platformie Polsat Box Go. Szczegółowy plan transmisji dostępny jest w portalu Polsatsport.pl.

Stwórz atmosferę pełną sportowych emocji!

Wybierz Telewizję Polsat i zaoferuj swoim klientom niezapomniane chwile z najlepszymi wydarzeniami sportowymi i informacjami z całego świata.
Proste uzyskanie zezwolenia online 24 godziny, 7 dni w tygodniu!
Oferta pod adresem www.publiczneodtwarzanie.pl.

Publiczne Odtwarzanie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat