2024-06-10

„Przyjaciółki” nie tylko na ekranie. Małgorzata Socha i...

O świetnej atmosferze na planie produkcji chodzą już legendy wśród aktorów. Ale Agnieszka Sienkiewicz, Anita Sokołowska i Marta Dąbrowska z serialową Ingą widują się także poza pracą. Małgorzata Socha z radością dokumentuje prywatne spotkania z koleżankami. Zobacz „Przyjaciółki” na kawie, śniadaniu, koncercie czy akcji charytatywnej!

Poza kamerami
Serialowa Inga nie tylko w świecie „Przyjaciółek” świetnie dogaduje się z Dorotką. Panie miały przyjemność uczestniczyć wspólnie w wielkim muzycznym wydarzeniu. „Nie udało się dwa lata temu w Warszawie, udało się wczoraj w Łodzi! Pierwszy raz w życiu na koncercie Stinga! I jeszcze w najlepszym towarzystwie Agnieszki Sienkiewicz. Warto było czekać. Niesamowita energia” - nie kryła radości Małgorzata Socha, pozując do fotek z koleżanką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

O poranku
Aktorka ceni sobie babskie pogaduchy o wczesnej porze, a poniedziałki potrafi sobie umilić śniadaniem w doborowym towarzystwie. „Dorota i Inga prawie w Paryżu! Takie poniedziałki to ja rozumiem” - żartobliwie opisuje zdjęcie z innego spotkania z Agnieszką Sienkiewicz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Nadal w kontakcie
Dobra przyjaźń w świecie aktorskim wybiega daleko poza serial. Na wsparcie Małgorzaty Sochy zawsze może liczyć była gwiazda serialu Anita Sokołowska. Aktorka wspierała serialową Zuzę w tanecznych zmaganiach i nie mogła doczekać się wspólnej kawy poza salą prób.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wielkie serce
Akcje dobroczynne są dobrym miejscem na spotkania z koleżankami z planu. Małgorzata Socha nie mogła sobie odmówić wspólnego zdjęcia z serialową Carol podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej, w której brała udział. Mimo trudnego wątku w scenariuszu panie darzą się wielką sympatią, co podkreślają w swoich mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Dziękujemy za wspólne oglądanie 23. sezonu serialu Przyjaciółki w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat