2024-06-07

„Bracia”: Pomysły fanów na 2. sezon serialu. Co będzie dalej?

Po finałowym odcinku w sieci pojawiły się sugestie dotyczące kontynuacji wątków. Pierwszy sezon serialu o rodzinie Dobrowolskich miał 12 odcinków. Widzowie poznali w nim Piotra, Alka, Wojtka i Adama, oraz ich matkę Małgorzatę w trudnej życiowej sytuacji. Serial zyskał ogromną popularność i jego wielbiciele już czekają na 2. sezon, podsumowując dotychczasowe wrażenia i przewidując kolejne.

Wieczory z „Braćmi”
„To jeden z lepszych seriali, jaki oglądałam od pewnego czasu” - komentują fani w sieci, chwaląc zarówno scenariusz, jak i ekipę aktorską. „Bardzo rodzinny serial, wspaniałe piątkowe wieczory i obsada świetnie dobrana”, „Super serial” - dodają inni.

Małżeński kryzys
Jednym z najbardziej emocjonującym widzów wątkiem są relacje najstarszego z tytułowych braci Piotra. Rozstał się on z żoną po tym, jak okazało się, że będzie miała dziecko z innym. „Bardzo bym chciała, żeby Wiki urodziła to dziecko i była z Krzysztofem. On w przeciwieństwie do Piotrka chce mieć z nią dziecko i wziąć za nich odpowiedzialność. Krzysztof szczerze kocha Wiki”, „Jeszcze może się okazać, że Piotr jest płodny, bo zdarzają się takie pomyłki lekarskie” - czytamy w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bracia • Serial Polsat (@braciaserialpolsat)

Szokująca prawda
Po rozstaniu z żoną Dobrowolski związał się z przypadkowo poznaną ekolożką Martą, która jednak okazała się nieślubną córką jego ojca. Dramat zakochanych poruszył widzów. „Tu musi się coś wyjaśnić! Dobrzy ludzie nie zasługują na takie cierpienie”, „A może zmienić bieg zdarzeń i sprawić w kolejnych odcinkach, że jednak nie są rodzeństwem?”. A jak to zrobić? „Mnie się wydaje, że się okaże, że Zosia to nie jest jego siostra. I matka Zosi go okłamała”, „Wydaje mi się, że powiedziała tak specjalnie, żeby się odczepił od Zosi”, „A mi się coś zdaje ze Piotr nie będzie synem zmarłego ojca” - rzucają pomysły komentujący.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

W oczekiwaniu na 2. sezon serialu „Bracia”
Jedno łączy wielbicieli serialu - niedosyt. „Kiedy 2 sezon? Czekamy na kolejne odcinki”, „Serial bardzo wciągający i chciałoby się być z Wami aktorami i postaciami, które gracie być dłużej”, „Chcemy więcej serii”, „Nie zostawiajcie nas tak”, „Nieee, dajcie wincyj!!!” - żądają na profilu Polsatu. Jak potoczy się znajomość Małgorzaty z wykładowcą? Jak Marta zareaguje na oświadczyny? Czy Adam ustatkuje swoją artystyczną naturę? A czy małżeństwo Alka zachwieje się w posadach? I co tak naprawdę skłoniło Jana Dobrowolskiego do samobójstwa?

Dziękujemy za wspólne oglądanie pierwszego sezonu serialu Bracia w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat