2024-06-04

Włoski ślub i wesele Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke

Tancerze programu „Taniec z Gwiazdami” w niezwykle ważnym dniu w życiu. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są parą od wielu lat. W lutym 2024 roku wzięli ślub cywilny w Warszawie. To jednak nie koniec! 3 czerwca pobrali się po raz drugi we Włoszech. Zdjęcia i wideo z imprezy weselnej zakochani pokazali w swoich mediach społecznościowych.

Pierwszy ślub
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, rodzice małej Różyczki, wzięli ślub cywilny w lutym 2024 roku. Ceremonia była skromna, a para po wizycie w urzędzie udała się na warszawskie Stare Miasto i do popularnej restauracji fast-food. Fani gratulowali im poczucia humoru i dystansu. „Pięknie. Gratulacje. My też na półmetku” - pisał Michał Koterski. - „Omg!!! Wspaniale!!!! Cudownie!!! Gratuluję!!!” - zachwycała się Dominika Gwit.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Przed ołtarzem
Para zaplanowała ślub kościelny oraz wesele dla rodziny i przyjaciół po czterech miesiącach od ślubu cywilnego. Zorganizowała je w północnej części Włoch, w położonej niedaleko Genui urokliwej miejscowości Savona. Pozostający ze swoimi fanami w stałym kontakcie tancerze oczywiście podzielili się w mediach społecznościowych efektami sesji ślubnej i przyjęcia po ceremonii.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Jeschke ® (@jacekjeschke)

Szczęścia na nowej drodze życia
Do pary spływają życzenia nie tylko od fanów, ale także innych gwiazd Polsatu. „Pięknego życia. Spełnienia, szczęścia i miłości” - napisała Anita Sokołowska, która wraz z Jackiem Jeschke sięgnęła po Kryształową Kulę w 14. sezonie „Tańca z Gwiazdami”. „Cudownie! Gratulacje kochani!” - skomentowała Basia Kurdej-Szatan, taneczna partnerka z 10. edycji. „Uściski kochani” - dodała współprowadząca taneczny show Paulina Sykut-Jeżyna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Dołączamy się do gratulacji!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat