2024-05-30

Ewa Wachowicz: Mąż świetnie gotuje! Czego ją nauczył?

Prowadząca mówi POLSAT.PL o smakach, jakie Sławomir Kowalewski wniósł do ich domu. Jak podkreśla gospodyni programu „Ewa gotuje” kuchnia daje niewyczerpane możliwości inspiracji i nauki. Jej mąż jest jedną z osób, dzięki którym ekspertka kulinarna poznała nowe przepisy i wpisała je do ich wspólnego repertuaru. Jak wygląda ta relacja w kuchni?

Właściwy partner
W 2023 roku Ewa Wachowicz wzięła ślub ze Sławomirem Kowalewskim. To dziennikarz radiowy i muzyk. Ale na tym nie kończą się jego talenty. - Mąż bardzo dobrze gotuje - wyjawia nieco rozmarzonym głosem Ewa Wachowicz. - Lubimy wzajemnie dla siebie gotować, ale najbardziej uwielbiam jak przygotowuje dla mnie śniadanie - mówi ze śmiechem.

Nowe smaki
Mimo że Ewa Wachowicz zna setki przepisów, każdy nowy jest dla niej interesujący. - Każdy dom, z którego pochodzimy, ma swój smak, nawet na zupę pomidorową. Każda pani domu robi ją trochę inaczej. Mój mąż wniósł do naszego wspólnego domu przede wszystkim swoje ciasto domowe, które zawsze robiła jego mama. Ja je też już robię, ale zawsze jak Bożenka zrobi, to ten kruszaniec jest jakoś lepszy - śmieje się chwaląc teściową.

Wszystkie sezony programu Ewa gotuje oglądaj online na polsatboxgo.pl.