2024-05-15

„Bracia”: Pierwsze spotkanie z ojcem Marty. Wojtek w nerwach

Marta pozwala swojemu chłopakowi razem z nią odwiedzić ojca w ośrodku. Po tym, jak wystawił dziewczynę na randce, spodziewał się najgorszego, ale ona dość szybko przyjmuje jego wyjaśnienia. Prosi nawet, aby podwiózł ją na spotkanie z tatą. Mężczyzna nie jest zbyt dobrze nastawiony do Dobrowolskich. Jak przebiegnie ta wizyta? „Bracia” w piątek o godz. 22:10 w Polsacie.

Kredyt zaufania
Wojtek towarzyszy Marcie w czasie wizyty w ośrodku, w którym przebywa jej bezdomny ojciec. Wcześniej dziewczyna wstydziła się swoich rodzinnych spraw. To pierwsze spotkanie mężczyzn, które dodatkowo komplikuje sprawa z nieudanymi przeprosinami Adama. Tata Marty wziął go wtedy za chłopaka córki. Upewnia się, że to ktoś inny, ale wyraźnie jest niezadowolony z towarzystwa.

Gorycz prawdy
- Po co go tu przyprowadziłaś. Tu nie ma nic ciekawego - wyrzuca Marcie.
- Wojtek mnie tutaj przywiózł. Wyszedłeś dzisiaj na spacer? - próbuje zmienić temat, podczas gdy jej chłopak dyskretnie wycofuje się. Rozgląda się po pokoju, co nie umyka uwadze mężczyzny.
- No, to teraz już wiesz, jak wygląda bieda. Coś jeszcze? - rzuca wyzywająco.
- Tato, przestań. Nie mogę tego słuchać - próbuje go powstrzymać córka.
- Nie marnujcie na mnie czasu - odpowiada on i kładzie się plecami do młodych. Marta chce wyjść, ale Wojtek jest poruszony jego zachowaniem.
- Dlaczego pan tak mówi? Marta się stara. Naprawdę się stara… - usiłuje wyjaśniać. Jednak dziewczyna bez słowa wyciąga go za rękę na zewnątrz.

Czy to spotkanie przekreśli dobre relacje jej ojca z chłopakiem, a może wręcz przeciwnie, da mu do myślenia…

  

Bracia w piątek o godz. 22:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat