2024-05-13

Anita Sokołowska otrzymała... drugą Kryształową Kulę!

Wyjątkowy słodki prezent dla zwyciężczyni 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Podczas wspólnego świętowania sukcesu w rozrywkowym programie Polsatu, triumfatorce wręczony został tort wyglądem nawiązujący do nagrody głównej w programie „Dancing with the Stars”. Anita Sokołowska była zachwycona niespodzianką, jaką sprawili jej bliscy.

Wielkie święto
W niedzielę 5 maja Anita Sokołowska i Jacek Jeschke wygrali 14. edycję „Tańca z Gwiazdami”. W finale rywalizowała z Roksaną Węgiel i Michałem Kassinem oraz Julią „Maffashion” Kuczyńską i Michałem Danilczukiem. Tydzień później nadszedł czas na spotkanie z bliskimi, aby wspólnie uczcić to zwycięstwo. Dla triumfatorki show Polsatu przygotowano specjalny tort, który przyjechał aż z Gdańska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Kryształowa Kula o słodkim smaku
„Zbliża się godzina dwudziesta… w sercu pojawiła się tęsknota za live i tańcem, ale dziś dostałam swoją drugą „kryształową kulę” o smaku czekolady i wiśni - od rodziny i przyjaciół” - napisała pod serią zdjęć ze spotkania Anita Sokołowska. Na jednym z nich pozuje z bratem Leszkiem, który zatańczył z nią i Jackiem Jeschke w odcinku, w którym pary mogły zaprosić gościa do tańca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Cudowne momenty z bliskimi
Aktorka, która wcześniejsze kilka dni spędziła odpoczywając po wymagających fizycznie i psychicznie miesiącach udziału w programie, podzieliła się także swoimi przemyśleniami po spotkaniu z bliskimi. - To niesamowite mieć koło siebie tak dobrych i pięknych ludzi. Ta energia jest najważniejsza w życiu. Tak, jestem szczęściarą. I uczę się celebrować dobre momenty w życiu - napisała..

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat