2024-04-22

„Gość Wydarzeń” - na żywo 22 kwietnia 2024 roku

W studiu o godz. 19:25 Bogdan Rymanowski oraz zaproszeni eksperci i goście. 22 kwietnia (poniedziałek) najważniejsze bieżące wydarzenia społeczne i polityczne komentują przewodniczący komisji śledczej ds. afery wizowej oraz Przewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego NATO Michał Szczerba (Koalicja Obywatelska), eurodeputowany Ryszard Czarnecki (Prawo i Sprawiedliwość), socjolog polityki Marcin Palade (Centrum Analiz Wyborczych) oraz Marcin Duma (Instytut Badań Rynkowych i Społecznych). Prowadzący wraz z zespołem zapraszają na najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce. „Gość Wydarzeń” na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

„Gość Wydarzeń” to najważniejsza rozmowa dnia emitowana po głównym wydaniu „Wydarzeń” w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24 oraz w internecie na portalu Interia.

Najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce prowadzą Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki, Marcin Fijołek, Grzegorz Kępka, Katarzyna Zdanowicz i Magdalena Kaliniak. Gośćmi audycji są bohaterowie wydarzeń minionego dnia.

„Gość Wydarzeń” od poniedziałku do środy i w piątek o godz. 19:25 oraz w niedzielę o godz. 19:15 na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat