2024-04-16

Prowadzący pełni nadziei przed finałem „Ninja Warrior Polska”

Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski przewidują przebieg rozgrywek na torze. Komentatorzy sportowego show o tym, co wydarzy się ich zdaniem w wielkim finale programu. Czy komuś uda się w końcu sięgnąć po tytuł pierwszego polskiego ninja i nagrodę główną? Kogo typują do zwycięstwa? „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Faworyci w gotowości
Jerzy Mielewski w rozmowie z POLSAT.PL nie miał wątpliwości, że w końcówce dziewiątego sezonu „Ninja Warrior Polska” zaprezentują się najlepsi z najlepszych. - To będzie nieprawdopodobny finał. Są wszyscy, jeśli chodzi o elitarnych zawodników: Jan Tatarowicz, Igor Fojcik, Paweł Murawski, Grzegorz Niecko, Przemysław Jańczuk - wyliczał. Jak dziennikarz sportowy widział szanse na wejście na 21-metrową linę? - Droga niby daleka, ale do zrobienia - przekonywał z wiarą.

  

Przeczucie mówiło, że...
Podobnego zdania był drugi z komentatorów Łukasz „Juras” Jurkowski. - To finał, w którym będzie absolutnie top liga zawodników - mówił. Jakie nastroje przed decydującą rywalizacją? - Mam dziwne wrażenie i przekonanie, że Góra Midoriyama zostanie zdobyta, gorąco w to wierzymy. Chłopaki są zdeterminowani. Są w świetnej formie, pokazali to podczas tych odcinków eliminacyjnych i biegów na Power Tower. Pokazali kosmiczny poziom - odpowiedział.

  

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat