2024-04-03

Super kino w kwietniu w Polsat Box Go. Zobacz szczegóły!

W nowościach serwisu dominują nieszablonowi bohaterowie, mocne kobiece postacie oraz nieugięci mężczyźni. „Madame Web” opowiada o Cassandrze, jej mocach i tym, co łączy ją ze Spider-Manem. „Trzej Muszkieterowie: Milady” i Eva Green zapraszają do świata Milady de Winter, zaś dzięki Sandrze z „Zadry” można zobaczyć, jak trudno jest o szacunek i popularność w świecie rapu. „Powstaniec 1863”, który w tym roku miał premierę w kinach, to opowieść o księdzu Brzósce walczącym o patriotyczne wartości. Z kolei nominowana do Oscara animacja „Pies i Robot” to wzruszający obraz o przyjaźni i miłości. Produkcje dostępne w serwisie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go.

Kwietniowe nowości filmowe w Polsat Box Go:
• „Zadra” - opowiadająca o młodej raperce, która próbuje wybić się w hip-hopowym świecie zdominowanym przez mężczyzn. Premiera 5 kwietnia.
„Zadra” to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porywać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona.

• „Trzej Muszkieterowie: Milady” - kolejna ekranizacja, która powstała w oparciu o twórczość Alexandra Dumasa. Premiera 18 kwietnia.
Jeden z Muszkieterów, D'Artagnan będzie zmuszony połączyć siły z Milady de Winter, aby uratować Konstancję z rąk porywaczy. Gdy wojna zostanie wypowiedziana, na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości, która zburzy dotychczasowe sojusze.

• „Pies i Robot” - ujmująca animacja komiksu autorstwa Sary Varon. Premiera 19 kwietnia.
Pies zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela - Robota.

• „Powstaniec 1863” – dzieło opowiadające o losach tych, którzy uczestniczyli w najtragiczniejszym polskim zrywie. Premiera 19 kwietnia.
22 stycznia 1863 roku, w dniu wybuchu narodowego zrywu, ksiądz Brzóska staje na czele oddziału, który przeprowadza zakończony sukcesem atak na rosyjski garnizon wojskowy. Duchowny zostaje mianowany oficerem i naczelnym kapelanem. Wkrótce tropem ks. Brzóski rusza płk. Manukin zwany „Katem Podlasia”, ale przez najbliższe dwa lata polski bohater pozostanie nieuchwytny siejąc popłoch wśród wojsk Imperium Rosyjskiego i dając polskiemu społeczeństwu nadzieję na wydostanie się spod carskiego zaboru.

• „Madame Web” – produkcja zrealizowana na podstawie serii komiksów o Madame Web wydawnictwa Marvel Comics. Premiera 30 kwietnia.
"Madame Web" to historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia.

Filmy, seriale, sport i ponad 130 kanałów TV
Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat