2024-04-03

„Gość Wydarzeń” - na żywo 3 kwietnia 2024 roku

W studiu o godz. 19:25 Bogdan Rymanowski oraz zaproszeni eksperci i goście. 3 kwietnia (środa) najważniejsze bieżące wydarzenia społeczne i polityczne komentują wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak (Konfederacja) oraz kandydaci na Prezydenta Krakowa: poseł i były wojewoda małopolski Łukasz Kmita (Prawo i Sprawiedliwość) oraz poseł Platformy Obywatelskiej Aleksander Miszalski (kandydat Koalicji Obywatelskiej i Nowej Lewicy). Prowadzący wraz z zespołem zapraszają na najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce. „Gość Wydarzeń” na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

„Gość Wydarzeń” to najważniejsza rozmowa dnia emitowana po głównym wydaniu „Wydarzeń” w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24 oraz w internecie na portalu Interia.

Najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce prowadzą Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki, Marcin Fijołek, Grzegorz Kępka, Katarzyna Zdanowicz i Magdalena Kaliniak. Gośćmi audycji są bohaterowie wydarzeń minionego dnia. „Gość Wydarzeń” emitowany jest od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę.

„Gość Wydarzeń” od poniedziałku do piątku o godz. 19:25 na antenach kanałów Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat