2024-03-25

Czołówka polskich zawodniczek na torze „Ninja Warrior Polska”

Najlepsze kobiety z poprzednich edycji, które ponownie podjęły wyzwanie. Mimo że to mężczyźni dominują w programie, to one zwracają uwagę widzów swoją walecznością, wytrwałością i umiejętnościami. W czwartym odcinku 9. sezonu także wyjątkowa postać o sportowym zacięciu. „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Powrót liderki
W 4. odcinku „Ninja Warrior Polska” start czołówki polskich zawodniczek tej arcytrudnej dyscypliny. Kolejny raz na torze przeszkód Katarzyna Jonaczyk, najbardziej utytułowana zawodniczka w Polsce. To zdobywczyni tytułu Last Women Standing 7. i 8. edycji. Na swoim koncie ma również mistrzostwo europy na torze OCR 100, rekord Polski na torze OCR 100 i mistrzostwo Polski sztafety kobiecej OCR.

Ponownie na torze
W tej odsłonie show w rywalizacji również Dorota Gadzińska, Last Woman Standing 6. edycji „Ninja Warrior Polska” oraz Kasia Wurszt - najniższa z zawodniczek, która przy wzroście 152 cm dotarła w 7. sezonie programu aż do półfinału. Do tego także rudowłosa piękność - Carolina Filipek, która marzy o zdobyciu tytuł Last Woman Standing.

Sportowa pasjonatka
Na torze także Patrycja Zahorska, dziennikarka i prezenterka Polsat Sport, która już po raz drugi spróbuje swoich sił w programie. Była siatkarka i zawodniczka MMA nigdy się nie poddaje i ma teraz chrapkę na ukończenie morderczego toru ninja. Czy jej przygotowanie sportowe wystarczy, żeby przybić piątkę redakcyjnym kolegom, Jerzemu Mielewskiemu i Łukaszowi „Jurasowi” Jurkowskiemu? To oni, jak zwykle, komentują z host tower zaciętą walkę wszystkich śmiałków. Do walki zagrzewa natomiast wspaniała Karolina Gilon.

  

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat