2024-03-18

Adam Kszczot: Emocje nie opadły. Nadal czułem stres

Uczestnik, który odpadł z „Tańca z Gwiazdami”, opowiedział o swoich wrażeniach z widowni. Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh pożegnali się z czternastą edycją w drugim odcinku, ale w dalszym ciągu śledzą losy pozostałych bohaterów show. Jak skomentowali tańce kolegów i koleżanek w rytm piosenek grupy ABBA? „Dancing with the Stars” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Przyjaźnie pozostały
Choć przygoda polskiego lekkoatlety z programem „Taniec z Gwiazdami” była krótka, wciąż wzbudza silne odczucia. Wraz z taneczną partnerką Katarzyną Vu Manh przyglądali się gwiazdom w trzecim odcinku show, w którym królowały melodie grupy ABBA. - W trakcie mówiłem do Kasi, że się stresuję. Jednak te znajomości, wszystkie uśmiechnięte twarze, to dalej wzbudza kapitalne emocje - mówił.

Zaszczepić taniec
Para numer cztery miała wielkie plany związane z kolejnymi występami, ale głosami widzów i jurorów musiała pożegnać się z show. To jednak nie wszystko, co mógł zaprezentować sportowiec. - Ostatnio tak rozmawialiśmy, że może wrzucimy na Instagram, jak Adam tańczy cha-chę - zastanawiała się tancerka. Wielokrotny medalista najważniejszych lekkoatletycznych imprez przyznał w rozmowie z POLSAT.PL, że zacznie niedługo treningi na nowo. - Kasia wybrała mi i Renatce, mojej małżonce, szkołę tańca. Czekamy tylko na odpowiedź - przyznał.

Dla kogo nagroda główna?
Duet ocenił, że trudno jest wskazać, kto ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. - Bardzo ciężko powiedzieć. Tak jak widzieliśmy w odcinku, robi się coraz ciekawiej. Naprawdę jestem pod wrażeniem wielu występów - skomentowała Katarzyna Vu Manh. Komu kibicuje Adam Kszczot i dlaczego? Zobacz wideo!

  

Foto: Materiały prasowe POLSAT / AKPA / Jacek Kurnikowski / Michał Baranowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat