2024-03-09

„Rodzina na Maxa 2”: Karolina w końcu zaczyna widzieć siebie

Anna Smołowik opowiada POLSAT.PL o tym jak i dzięki czemu zmienia się jej postać. Zapowiadając kontynuację produkcji, aktorka zwraca uwagę na to, jakim wyzwaniem dla bohaterki jest pogodzenie dotychczasowego życia z nowym związkiem i odkrywaniem swoich potrzeb w opozycji do bycia skupioną wyłącznie na dzieciach. Drugi sezon „Rodzina na Maxa” co piątek na platformie Polsat Box Go.

Odkrywanie siebie
W pierwszym sezonie widzowie obserwowali, jak główna bohaterka odkrywa nowe uczucie, a teraz musi pogodzić ten związek z dotychczasowym życiem. - Karolina rozkwita. Wreszcie zaczyna widzieć siebie i próbuje odnaleźć się w nowej roli - opowiada Anna Smołowik.  - Chce pielęgnować uczucie, które odkryła i które pojawiło się w jej życiu. Do tej pory żyła głównie jako mama ogarniająca świat trójki dzieci. Samotna mama prowadząca biznes, która troszkę zapominała o sobie - dodaje w rozmowie z POLSAT.PL.

Rodzina i związek na szali
Impulsem do zmian był Maks. - Pojawił się w jej życiu młody partner, który ją pokochał i którego ona pokochała. No i teraz trzeba to wszystko pogodzić, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony. Czyli żeby i ta rodzina była kochana i doceniona, i ta miłość zadbana - wyjaśnia aktorka.

 

Drugi sezon serialu „Rodzina na Maxa” co piątek na platformie Polsat Box Go w pakiecie Premium.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat